Neve Campbell Neden Scream 6 İçin Geri Dönmeyeceğini Söyledi?


bu Çığlık franchise, yaklaşmakta olan filmlerinden bir hayran favorisini kaçıracak.

Neve Campbell geçtiğimiz günlerde korku filminin altıncı bölümü için geri dönmeyeceğini açıklayan bir bildiri yayınladı ve görünüşe göre ayrılma nedeni olarak maaş anlaşmazlığına atıfta bulundu.

“Ne yazık ki, bir sonrakini yapmayacağım Çığlık 6 Haziran’da E! News’e verdiği demeçte, “Bir kadın olarak kariyerim boyunca değerimi ortaya koymak için son derece sıkı çalışmam gerekti, özellikle konu söz konusu olduğunda. Çığlık. Bana sunulan teklifin, franchise’a kattığım değere eşit olmadığını hissettim.”

48 yaşındaki Neve, “devam etmenin çok zor bir karar olduğunu” sözlerine ekledi. Çığlıksevgilerini filmin tüm hayranlarına gönderdi ve “bana her zaman inanılmaz derecede destek oldular. Size ve bu serinin bana son 25 yılda kazandırdıklarına sonsuza dek minnettarım” diyerek paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333709/neve-campbell-reveals-she-won-t-return-for-scream-6-after-salary-dispute?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel