Netflix’in Seçilmiş Kişisinden 2 Oyuncu Araç Kazasında Öldü


aktörler Raymundo Garduño Cruz ve Juan Francisco Gonzalez aguilar-Ayrıca şöyle bilinir Paco MufoteNetflix dizisinde oynayanlar Seçilmiş kişi, Meksika’da bir trafik kazasında öldüler.

İkisi, 16 Haziran’da Baja California Sur yarımadasında kamyonetlerinin bir yolda çarpıp devrilmesi sonucu öldüler. Diğer iki oyuncu ve dört mürettebat yaralandı ve yakındaki bir hastaneye, E! Haber onayladı.

E! Haberler ayrıca grubun Meksika’da çekim yaptığını da öğrendi. Seçilmiş kişi ve kaza sırasında yerel havaalanına seyahat ediyorlardı.

Baja California Eyalet Hükümeti konuyla ilgili bir açıklamada şunları söyledi: Facebook 17 Haziran’da, “Eyalet Hükümeti olarak, Raymundo Garduño Cruz ve Juan Francisco González Aguilar ‘Paco Mufote’nin ölümlerinden derin üzüntü duyuyoruz. Ailelerine, arkadaşlarına ve Baja California sanat camiasına başsağlığı diliyoruz. Nur içinde yatsınlar.”

E! Haberler yorum için Netflix’e ulaştı, ancak geri dönüş olmadı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335055/2-actors-from-netflix-series-the-chosen-one-dead-in-vehicle-accident?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir