Netflix’in Do Revenge Oyuncusunu Daha Önce Nerede Gördünüz?


Bu İntikamcılar genç drama aktörlerinin bir araya gelmesi.

Yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuyla Camila Mendes, maya şahin, sophie turner ve Austin AbramsNetflix’in intikam al Bu aktörü daha önce nerede gördüğünüzü kendinize sormuş olabilirsiniz. Şu anda yayında olan film, lisede geçiyor – bir okul ortamı, çoğu intikam al aktörler son zamanlarda aşinaydı ve onlar hakkında skandallar patlak veren iki genç kızın etrafında toplanıyor.

Camila’nın canlandırdığı Drea, seks kasetini erkek arkadaşına yükletirken, Maya’nın canlandırdığı Eleanor, o çıktıktan sonra başlayan dedikoduları geride bırakmaya çalışıyor. Birbirleriyle karşılaştıktan sonra, iki öğrenci lise zorbalarından intikam almak için bir plan yapar.

Netflix, filmi “tüm karakterlerin en korkunç kahramanlarını içeren, altüst edilmiş bir Hitchcock-vari kara komedi” olarak tanımlıyor: genç kızlar. Ve kahkahalarla doluyken, yönetmen Jennifer Kaytin Robinson son zamanlarda filmin odaklandığı daha büyük temadan bahsetti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347197/where-you-ve-seen-the-cast-of-netflix-s-do-revenge-before?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir