Netflix, Sonbahar için Ürkütücü Şovlar Dizisini Açıkladı


Netflix bu sonbaharda bazı korkular sunuyor.

Akış platformu, 6 Eylül’de Netflix ve Chills içerik listesini açıkladı ve çok sayıda gelecek şovun gala tarihlerini açıkladı.

Peki izleyiciler takvimlerine hangi tarihleri ​​eklemeli? Pekala, 18 Ekim’in üçüncü sezonunun prömiyerini işaretlediği için programınızı temizleyin. Çözülmemiş gizemler. Yayıncıya göre, “ikonik ve sürükleyici dizi, daha fazla açıklanamayan ölüm, şaşırtıcı kayıplar ve tuhaf paranormal aktivite içeren üç haftalık bir etkinlikle geri dönüyor.”

Çözülmemiş gizemler yetişkinlerin alanına giriyor, ancak daha genç izleyiciler Netflix ve Chills’lerini 13 Ekim’de Bridge Hollow’un Laneti akış platformuna ulaşır. komedi yıldızları yabancı şeylerPriah Ferguson ve Beyaz hatunlarMarlon Wayans baba-kız ikilisi olarak Kelly Rowland, Rob Riggle ve daha fazlası başrolde.

Sonuncu ama bir o kadar önemli, bu Tepedeki belalı Ev müdür Mike Flanagan son serisini çıkarmaya hazırlanıyor Geceyarısı Kulübü 7 Ekim

Daha fazla görülmesi gereken prömiyer tarihleri ​​için okumaya devam edin…


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1344977/netflix-unveils-premiere-dates-for-unsolved-mysteries-and-more-spooky-shows?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir