Netflix, Gerçek Hayattaki Mürekkep Balığı Oyunu Çekim Koşullarını Savunuyor


Netflix kendi ortasında Kalamar Oyunu halat çekme.

Flama, yarışmacıların ardından geri adım atıyor Kalamar Oyunu-inspired yarışma serisi işlerin biraz var olduğunu söyledi fazla gerçek.

Netflix tarafından 25 Ocak’ta alınan bir açıklamada, “Oyuncularımızın ve ekibimizin sağlığına ve güvenliğine derinden önem veriyoruz ve tüm uygun güvenlik prosedürlerine yatırım yaptık.” Çeşitlilik. “Sette çok soğuk olmasına ve katılımcılar buna hazırlıklı olmasına rağmen, ciddi yaralanma iddiaları doğru değil.”

Şu anda Londra’da çekilen yaklaşan gösteri, birkaç oyuncunun dizinin çekim koşullarından şikayet etmesi üzerine kısa süre önce ateş altında kaldı.

Çeşitlilik bir yarışmacının duvara çarptıktan sonra omzunu yaraladığına inanılırken, diğerlerinin “hafif rahatsızlıklar” nedeniyle tedavi gördüğü bildirildi.

24 Ocak’ta İngiltere’nin Güneş bir yarışmacının onlara deneyimden bahsettiğini söyledi“Savaş alanı gibiydi. İnsanlar gözyaşları içinde ayrıldı.”

Red Light, Green Light oyununu çekerken— Kalamar Oyunu‘nin ilk bölümü – başka bir yarışmacının söylediği bildirildi Güneş sıcaklıklar 30 Fahrenheit dereceye kadar düştüğü için bir oyuncunun “sedye üzerinde gerçekleştirildiğini”.

Netflix, herhangi birinin sette gergin olduğunu yalanladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362659/netflix-defends-real-life-lessigreatersquid-gamelessigreater-show-after-contestants-complain-about-filming-conditions?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir