Netflix Filmi Hakkında Bildiğimiz Her Şey – Hollywood Life


Netflix Filmi Hakkında Bildiğimiz Her Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Ana Carballosa / Netflix.

Jennifer Lopez sevgilisiyle evlendiğinde sevgi ve mutlulukla dolu inanılmaz bir yıl geçiriyor Ben Affleck ilk ayrılıklarından 20 yıl sonra yeniden bir araya geldiler. 51 yaşındaki çok tireli yıldız, yeni bir film lansmanıyla da yıldız yılı tamamlayacak! J.Lo’nun hayranları, aksiyon gerilim filminde kraliçelerinin tüm oyunculuk ihtişamına geri döndüğünü görecekler. Anneyıldızın Netflix ile yaptığı 3 filmlik anlaşmanın ilk bölümü.

Netflix Filmi Hakkında Bildiğimiz Her Şey – Hollywood Life
Jennifer Lopez yaklaşmakta olan ‘The Mother’ filminde rol alıyor. (Ana Carballosa/Netflix0

Akış devinin kadrosunun bir parçası olarak spekülasyon var Anne ilk fragmanını yayın devinin hayran etkinliğinde görücüye çıkarabilir Tudum Cumartesi (24 Eylül)! Geçen Şubat ayında, Jennifer’ın uzak bir yerde bir balıkçı teknesinde görüldüğü ve kamera gibi göründüğü ve “Bu gece film gecesi” dediği Netflix’in 2022 Film Önizleme Fragmanı’na filmin süper küçük bir teaser’ı dahil edildi.

O “film gecesi” gerçekleşmeden önce, derin bir dalış yapalım. Anne. HollywoodYaşam Jennifer’ın merakla beklenen filmi hakkında, çıkış tarihi, oyuncu kadrosu ve daha fazlası dahil olmak üzere bilmeniz gereken her şeyi aşağıda topladı.

‘Anne’ Ne Hakkında?

Netflix’ten bir özet şöyle: “Yıllar önce ölümcül bir suikastçı kaçmaya zorlandı ve bu da onu tek kızından vazgeçmeye zorladı. Yıllar sonra, kadın suikastçı, kızını son derece tehlikeli bazı adamlardan korumak için emrini geri verir.”

Aksiyon dolu gerilim filminin “dünyanın ruhuna uygun” olduğu söyleniyor. Luc Besson klasik Profesyonel,” göre Son tarih. Bu kulağa doğru geliyor, Profesyonel eski bir suikastçının genç bir kıza tetikçi zanaatını öğrettiğini gördü (Natalie Portman yıldız yapma rolünde).

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Netflix Filmi Hakkında Bildiğimiz Her Şey – Hollywood Life
Jennifer Lopez, yeni aksiyon gerilim filmi ‘The Mother’da bir suikastçıyı oynuyor. (Doane Gregory/Netflix)

J.Lo, ölümcül suikastçı karakteriyle başrolde. Korumak için her şeyi riske attığı kızı yeni gelenler oynuyor. Lucy Paezen son kimde görüldü sessiz, göre Çeşitlilik. Ömer Hardwickkim rol aldı Zach Snyder’ın Ölüler Ordusubir FBI ajanında rol alacak. Damızlık Kızın Öyküsü yıldız Joseph Fiennes kötü adamlardan birini oynayacak, hem de Gael Garcia Bernal“Y Tu Mama Tambien”, “Bad Education” ve “Mozart in the Jungle” gibi hitlerin yıldızı Paul Racison zamanlarda Amazon’da rol alan Metalin Sesi.

Projenin Arkasında Hangi Ekip Var?

Lovecraft Ülkesi yaratıcı Misha Yeşil orijinal senaryoyu revizyonlarla yazdı Düz Outta Compton‘s Andrea Berloffbaşına Son tarih. Anne tarafından yönetilecek Niki CaroDisney ile tanınan mulan yeniden yapmak, hayvan bakıcısının karısı ve Baline sürücüsü. Jennifer aynı zamanda yapımcı olarak da rol alıyor. Elaine Goldsmith Thomas Nuyorican Productions için.

‘The Mother’ Ne Zaman Başlayacak?

Prömiyeri için henüz belirlenmiş bir tarih yok. Anne. 24 Eylül’deki Netflix Tudum hayran etkinliği bu gizeme biraz ışık tutabilir. Bildiğimiz kadarıyla, 2022’nin sonuna kadar piyasaya sürülmesi gerekiyor.

Şimdiye Kadar Herhangi Bir Görüntü Var mı?

Daha önce (yukarıda) bahsedilen küçük tease dışında henüz herhangi bir görüntü yayınlanmamasına rağmen, Cumartesi günkü Tudum etkinliği hayranları şaşırtabilir. Netflix tease partisinin programı yayınlandı ve ayrılan alanlardan biri etrafında dönüyor Anne, bu yüzden hayranlar filmden daha fazla kliple şaşırabilirler.

Beklerken Ne İzlemeli?

Olarak Anne kulağa cesur bir hikaye gibi geliyor, neden galayı beklerken Jennifer’ın diğer dramatik filmlerinden bazılarına tekrar bakmıyorsunuz? onu kontrol et Hustlers, Komşu Çocuk, ve onun yıldız yapma dönüşü George Clooney 1998’lerde Görüş Dışı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/the-mother-movie-4850643/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir