Netflix Dizisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler – Hollywood Life


Jennifer Coolidge, Mia Farrow


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Neredeyse ürkütücü bir sezon ve bu yılın Netflix’i vurması beklenen en heyecan verici dizilerinden biri İzleyici! Şov, korkunç gerçek bir hikayeye dayanıyor. Derek ve Maria Broaddus, ve bu sezonun en iyi gerilim filmlerinden biri olacağı kesin olan bir yıldız kadrosu getirecek. Seri düşmeden önce, HollywoodYaşam oyuncular, yaratıcı ekip ve arka plan dahil olmak üzere galadan önce bilmeniz gereken tüm ayrıntılara sahip. Daha fazlasını buradan öğrenin!

Netflix Dizisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler – Hollywood Life
Mia dizide komşu Pearl olarak karşımıza çıkacak. (Deklanşör)

‘The Watcher’ ne zaman vizyona girecek?

İzleyici Netflix orijinal dizisidir ve 13 Ekim Perşembe günü yayın platformunda yayınlanacaktır. Tüm bölümlerin tek seferde mi yayınlanacağı yoksa bölümlerin haftalık mı yoksa ayrı zamanlarda mı yayınlanacağı belli değil. Hikayenin hakları ve bir New York Dergisi Kötü şöhretli hikayeyi takip eden makale, Netflix’in 2018’de kazandığı büyük bir ihale savaşının konusuydu. Son tarih. Ürpertici hikayenin bir prodüksiyona ilham verdiği tek zaman bu değil. adlı bir film de İzleyici 2016 yılında piyasaya sürüldü ve olaylardan ilham aldı, IMDb.

‘The Watcher’ın kadrosunda kimler var?

Netflix Dizisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler – Hollywood Life
Jennifer, tanıtım fragmanında evi satan emlakçı olarak rol aldı. (Deklanşör)

Bunlar için onaylanan oyuncular İzleyici:

  • Jennifer Coolidge Karen Calhoun olarak. bu Beyaz nilüfer star, dizinin en büyük isimlerinden biri. Muhteşem evini Broadduse’lara satan gülümseyen ve misafirperver emlakçı olarak rol almaya hazırlanıyor. Jennifer’ın Kasım 2021’de yıldız olacağı bildirildi. Son tarih.
  • Mia Farrow İnci olarak. Mia korkuya yabancı değil! İlk film başarılarından biri filmde başrol oynamaktı. Rosemary’nin Bebeği (1968) ve aynı zamanda 2006’nın yeniden çevriminde de yer aldı. Alâmet. Bu, Mia’nın 2016’daki bir bölümünde kendini oynadığından beri ekranda ilk rolü olacak. Belgesel Şimdi.
  • Naomi Watt Maria Broaddus olarak. bu Mullholland Sürücüsü star, korkmuş ev sahibini oynayan liderlerden biri olacak. Eylül 2021’de yaptığı röportajda dizinin bir parçası olma heyecanını açıkladı. Haftalık eğlence. “Ryan ile çalışmaktan heyecan duyuyorum, Midas dokunuşuna sahip gibi görünüyor. Sevdiğimi bildiğiniz bir tür, ”dedi çıkışa.
  • Bobby Cannavale Derek Broaddus olarak. bu Karınca adam yıldızın Haziran 2021’de Naomi’nin ortak yıldızı olduğu ortaya çıktı. Son tarih. Bobby ve Naomi, 2021 filminde birlikte çalıştı Bu Gece.
Netflix Dizisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler – Hollywood Life
Naomi, Bobby Cannavale ile birlikte ev sahiplerinden biri olarak rol alıyor. (Deklanşör)

Açıklanan birkaç oyuncu daha var Staten Adası Kralı yıldız Luke David Blumm, rolü açıklanmadı, ancak yedi bölümün tamamında başrolde yer aldı. IMDb. Diğer aktörler şunlardır milyarlarca aktör Terry Kinney, Michael’ı oynamak, Michael Devine Christopher’ı oynamak, Matthew Del Negro Darren Dunn olarak ve Michael Nuri ve Yuko Torihara sırasıyla Roger ve Miko Kaplan olarak.

Şu ana kadar görüntü var mı?

Gösterinin henüz çok fazla görüntüsü yayınlanmamış olsa da, 9 Eylül’de YouTube’da evin bir turunu sunan bir tanıtım videosu yayınlandı. Teaser’da Jennifer Coolidge, New Jersey’deki 657 Bulvarı’ndaki evden bahseden emlakçı olarak yer alıyor. Fragman, malikaneye göz alıcı bir görünüm kazandırıyor ve Jennifer’ı, olanaklarla birlikte evin birçok yönünü iltifat ediyor. Parlak olmasına ve evin davetkar görünmesine rağmen, Jennifer’ın gösterinin tehditkar doğasına işaret ettiği bir an var. Yatak odası perdesini gösterdikten sonra pencereleri kapalı tutmalarını tavsiye ediyor. “Perdeleri kapalı tutmak istiyorsun. Dışarıda bir sürü garip komşu ve eşya var ve bilirsin, onların seni izlemesini istemezsin. Bu kesin,” dedi. Bu görüntülerden herhangi birinin gösteride kullanılıp kullanılmadığı net olmasa da, Jennifer’ın emlakçıyı tasvirinin nasıl olacağına dair bir fikir veriyor!

Yaratıcı kim?

Netflix Dizisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler – Hollywood Life
Ryan Murphy, işbirlikçisi Ian Brennan ile birlikte diziyi birlikte yarattı. (Deklanşör)

arkasındaki beyni İzleyici oldu Ryan Murphy, kim aynı zamanda büyük hitler yarattı Amerikan korku hikayesi, ve Glee. Yeni gösterinin daha fazla ortak noktası olacağını varsaymak muhtemelen güvenlidir. AHS müzikal sitcom’dan daha iyi. Ryan, diziyi birlikte yarattı Ian Brennan, her ikisi için de yazar ve yapımcı olarak onunla birlikte çalışan neşe ve Çığlık kraliçeleri. Ian aynı zamanda korku komedisi için yazar ve yapımcıydı. Cooties.

Gösteri ne hakkında?

gerilim filmi tanım Netflix’te, dizinin karanlık banliyö gerilim temalarını anlatıyor. “Utanç verici mektuplar. Garip komşular. Sinsi tehditler. Bir aile, banliyödeki hayallerindeki eve taşınır, ancak bir kabus miras aldıklarını keşfederler ”diyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, dizi 2018 yılına dayanmaktadır. New York Dergisi Broaddus ailesinin gerçek hikayesini anlatan makale. Broadduses, 2014 yılında Westfield, New Jersey’de 1,3 milyon dolara bir ev satın almıştı ve kendilerini sadece “Gözcü” olarak tanımlayan bilinmeyen bir kişiden rahatsız edici ve gizemli mektuplar almaya başladıklarında taşınmayı planlıyorlardı. Mektuplar tek kelimeyle şok ediciydi. The Watcher, “657 Bulvarı onlarca yıldır ailemin konusu oldu ve 110. doğum gününe yaklaşırken, ikinci gelişini izlemek ve beklemekle görevlendirildim” diye yazdı The Watcher, ailelerinin diğer üyelerinin de izlemiş olduğunu iddia etti. ev. “Artık benim zamanım. Evin tarihini biliyor musun? 657 Bulvarı’nın duvarlarının içinde ne yatıyor biliyor musunuz? Neden buradasın? Öğreneceğim.”

Aile, isimsiz mektup yazarından evi “genç kanla” doldurmalarını talep eden mektuplar almaya devam etti. Broaddus ailesi, boşuna mektupları kimin yazdığını bulmaya çalıştı. Bu güne kadar, rahatsız edici mektuplar dizisini kimin bıraktığı hala belli değil, ancak komşulardan önceki sahiplere ve hatta Broaddus’ların kendilerine kadar uzanan bir dizi farklı teori dolaştı. Aile, önceki sahiplerine dava açmaya çalıştı ve evi satmak veya kiralamak için seçenekleri araştırdı. Aile sonunda evlerini Ağustos 2019’da 959.000 $ zararla satmayı başardı. New York Times.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/the-watcher-netflix-series-4849914/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir