Nessa Diab, Bebeği Karşıladıktan Sonra 2022 MTV VMA’larında Görünüyor


Bu annenin gecesi Nessa Diyab.

olduğunu açıkladıktan sadece birkaç dakika sonra ve Colin Kaepernick ilk çocuklarını birlikte karşıladılar, eski Konuşma Durağı 41 yaşındaki ev sahibi, 28 Ağustos’taki 2022 MTV VMA’ları için kırmızı halıda muhteşem görünüyor!

Nessa, görünümü için metalik mor botlar ve altın sarkan küpelerle tamamlanan siyah bir bilek boyu elbiseyi salladı.

Colin ile bir bebek doğurduğundan beri ev sahibinin ilk kırmızı halı görünümü. VMA’lara gelmeden sadece birkaç dakika önce Nessa, kendisinin ve eski NFL yıldızının ailelerini genişlettiğine dair heyecan verici haberi paylaştı.

Nessa, “Bugün hayatımızı değiştiren haberleri paylaşmayı uzun uzun düşündüm” altyazılı kendisinin, Colin’in ve yeni doğan bebeklerinin bir hastane yatağında otururken çekilmiş Instagram fotoğrafı. “Bunu yapmaya karar verdim çünkü bugün birkaç hafta sonra yeni bir hayat ünvanı olan MOM ile işe adım attığım ilk gün!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343864/nessa-diab-makes-first-red-carpet-appearance-at-2022-mtv-vmas-after-welcoming-baby-with-colin-kaepernick?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir