NeNe Leakes’in Oğlu Brentt Felç Geçirdikten 2 Ay Sonra Hastaneden Ayrıldı


NeNe Sızıntıları ailesini tekrar bir çatı altında topladığı için şükrediyor.

bu Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları Şap, 23 yaşındaki oğlunun, Brent Sızıntıları, felç geçirdikten 2 ay sonra hastaneden taburcu oldu. 23 Kasım’da, bir gün önce şükran günüNeNe, Brentt’in pembe bir kapüşonlu ve uyumlu eşofman giymiş, binadan çıkarken hemşirelerine veda ettiği bir video yayınladı.

“Oğlum[‘s] hayat 26 Eylül’de değişti,” diye yazdı Instagram Stories’de ve ayrı gönderilere ekledi, “Tanrıya şükürler olsun… O Yürüyor ve Konuşuyor.”

Sağlık güncellemesinin yanı sıra NeNe, takipçilerine Brentt’in iyileşme sürecine dair bir fikir de verdi. Oğlunun felç geçirmesinden bu yana ne kadar yol kat ettiğini göstererek, Brentt’in hastane yatağının yanında çekilmiş bir fotoğrafını ve fizyoterapi tedavileri sırasında tekrar yürümeyi öğrendiği videoları yayınladı. Bir klipte, Brentt koşu bandında yavaş adımlar atarken koşum takımına bağlanmış olarak görülüyor. Başka bir video, bir hemşireye top atarken geri geri yürüdüğünü gösteriyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355909/nene-leakes-son-brentt-leaves-hospital-after-suffering-stroke-just-in-time-for-thanksgiving?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir