NeNe Leakes, Son Bryson’ın Tutuklanması ve Uyuşturucu Bağımlılığı Mücadelelerini Ele Aldı


NeNe Sızıntıları en büyük oğlu hakkında gerçek oluyor Bryson Bryantuyuşturucu bağımlılığı ile mücadele ediyor.

Üç hafta sonra 33 yaşındaki Gürcistan’da Fentanil bulundurma iddiası da dahil olmak üzere birçok suçlamayla tutuklandı. Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları şap, Bryson’ın parmaklıklar ardında nasıl ilerlediğine dair bir güncelleme paylaştı.

NeNe eskiye “İyi gidiyor” dedi RHOA üretici Carlos Kral 25 Temmuz’daki bölümünde Kral ile Gerçeklik dijital ses dosyası. “Rehabilitasyona ihtiyacı var. Çok fazla danışmanlığa ihtiyacı var. Dışarıdaki birçok aile gibi benim de uyuşturucu ve bazı bağımlılıklarla mücadele eden aile üyelerim var ve onun bir bağımlılığı var. Yıllardır bununla mücadele ediyor. Birkaç kez rehabilitasyona girdi ve hala tekrar çıkıp hastalığı tekrarladı.”

Bu noktada, 55 yaşındaki, Bryson’ın bağımlılık sorunları söz konusu olduğunda çaresiz hissettiğini itiraf ediyor.

NeNe, “Bir anne olarak, sadece izlemek için elim kolum bağlı,” diye devam etti. “O bir yetişkin. Sevdiğim üç çocuğu var – üç güzel çocuğu -.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1381208/lessigreaterrhoalessigreater-s-nene-leakes-addresses-son-bryson-s-fentanyl-arrest-and-drug-addiction-struggles?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir