Nene Leakes, Nyonisela Sioh ile Randevu Gecesi İçin Şeffaf Tulum Giyiyor – Hollywood Life


Nyonisela Sioh, Nene Leakes


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Şehirde gece! Nene Sızıntıları54 ve erkek arkadaş Nyonisela Sioh56 yaşındaki , 8 Mayıs’ta Miami’de özel bir gece geçirdi, ikisi de şık görünümleriyle birlikte geçirdikleri gecenin tadını çıkardılar. Nene, son moda eskitilmiş erkek arkadaşı kot pantolonunun içine tıkıştırılmış şeffaf, dantelli siyah bir elbise giydi ve görünümünü uçuk pembe sivri topuklu ayakkabılar, küçük kare bir çanta ve büyük gümüş halkalarla tamamladı.

Beyaz bir tişörtün üzerine adaçayı yeşili keten bir takım giyen Nyonisela, akşam için de bir o kadar şıktı. Görünümünde benzersiz, şık dokunuşlar vardı, arkaya kıvrılmış manşetlerinde görünen ceketin çiçekli astarı, renkli güneş gözlükleri ve belki de en iyi yanı, tüylü kahverengi terlik sandaletleri gibi. Çift, Nene’nin arkadaşından başkasına gitmedi. Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları şap Peter Thomas‘Bar Bir restoran.

Nyonisela Sioh, Nene Leakes
Miami’de Nyonisela Sioh ve Nene Sızıntıları (BACKGRID).

Florida’daki gece, önceki geceden sonra gelir. RHOA Star, aldığı davaya göre, Bravo şovunun arkasındaki şirketlere düşmanca ve ırkçı bir çalışma ortamını teşvik ettiklerini ve hoş gördüklerini iddia ederek dava açtığını duyurdu. HollywoodYaşam.

Atlanta’daki federal mahkemede açılan davada, Nene’nin başrol oyuncusunun yıllarca süren ırkçı açıklamaları hakkında yöneticilere şikayette bulunduğu belirtildi. kim ZolciakBiermann, ama sadece Nene sonuçlarına katlandı. NBCUniversal, Bravo, yapım şirketleri True Entertainment ve Truly Original, şirketlerin yöneticileri ve gerçek ev kadınları yapımcı Andy Cohen hepsi sanık olarak adlandırılıyor. Ancak Kim Zolciak-Biermann öyle değil.

Nene Sızıntıları
Nene Sızıntıları (Tommy Garcia/Bravo).

Dava haberini duyunca, RHOA yıldız Kandi Burrussüzerinde göründü SiriusXM’in The Clay Cane Show ve konuyu görüştü.

45 yaşındaki Kandi, 2020’de 12. sezondan sonra ikinci kez diziden ayrılan eski rol arkadaşı hakkında “Gerçekçi olarak, katılmıyorum” dedi. “Herkesin kendi görüşü olabilir. Kabul etmedim,” diye ekledi.

Kandi, “yıllarca” Nene’nin diğer oyunculara “en yüksek ücretli Ev Hanımı olmakla övündüğünü” iddia ettiğini açıklamaya devam etti. Kandi, “Kesinlikle herkese şovumuzdaki en yüksek maaşı aldığını söylerdi” dedi. “Bununla birlikte, kimseden en fazla para aldığın için övünemez ve sonra sana doğru davranmadıklarını söyleyemezsin.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/10/nene-leakes-sheer-bodysuit-nyonisela-sioh-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir