NeNe Leakes, Erkek Arkadaşının Ayrı Ayrı Olduğu Karısı Tarafından İddia Edilen İlişkiden Dava Açtı – Hollywood Life


Nene Leakes erkek arkadaşı


Galeriyi görüntüle

Önceki Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları yıldız NeNe Sızıntıları şu anki erkek arkadaşı tarafından dava edildi, Nyonisela Sioh‘s, eski karısı. 54 yaşındaki NeNe ve Nyonisela’nın evliliklerinin sona ermesine yol açan bir ilişkisi olduğunu iddia etti. Bu gece eğlence. Kuzey Carolina’da 23 Mayıs’ta açılan mahkeme belgelerinde, Malomine Tehmeh-Sioh o ve Nyonisela olduğunu iddia etti Çıkış başına, NeNe gelmeden önce “gerçek bir mutlu evlilik ilişkisinin tadını çıkardı” ve seks hayatı. Nyonisela olduğunu iddia etmeye devam etti. devamlı olarak realite yıldızıyla “devam eden romantik, sınırsız ve zina ilişkisine girdiği” için nerede olduğu hakkında yalan söyledi.

Malomine ayrıca, NeNe’nin “kendisinin azarlayıcı, patavatsız ve duyarsız mahrem fotoğraflarını herkesin önünde yayınlaması ve yayınlamaya devam etmesi nedeniyle” “utanç ve aşağılanma” hissettiğini iddia etti. [Malomine’s] sosyal medyada koca.” Kocasıyla “sevgi yabancılaşması” ve “suçlu konuşma” nedeniyle NeNe’yi 100.000 $ karşılığında dava ediyor. Davanın diğer nedenleri arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, tümü iddia edilen ilişkiden kaynaklanan, gelir kaybı ve evin etrafındaki zihinsel sıkıntıya ve ötesine yardım sayılabilir. Malomine ve Nyonisela’nın birlikte bir çocukları var, Nyoni adında 11 yaşında bir oğulları.

Nene Leakes erkek arkadaşı
Nene Leakes ve erkek arkadaşı Nyonisela Sioh, Mayıs 2022’de Miami’de bir gecenin tadını çıkarıyor (Fotoğraf: BACKGRID)

NeNe, 2 Haziran gecesi Instagram Live’a atladığında iddiaları şiddetle reddetti. TMZ. “Ben gerçekten burada bir koca hırsızı değilim,” dedi neşeli bir tavırla. “Kimse kimsenin problemlerini çalmak istemez tatlım” diye ekledi.

NeNe ve Nyonisela, 2021’in sonlarında, NeNe’nin kocasını gömmesinden sadece aylar sonra çıkmaya başladılar. Gregg Sızıntıları, o yılın 1 Eylül’de kolon kanserinden öldü. 28 Aralık’ta NeNe’nin birlikte geçirdikleri plaj tatilinin bazı fotoğraflarını paylaştığında Instagram’da resmiyet kazandılar. 29 Aralık’ta, bir plaj şezlongundan, “Bu yıl bana gerçekten çok fazla insan yeri ve şeyi öğretti” yazan şifreli bir mesajla bir selfie yayınladı.

Realite yıldızı, bu yazı itibariyle Instagram sayfasında sevgilisinin herhangi bir fotoğrafına sahip değil, ancak haberin çıktığı gün, Instagram Hikayesi’nde birlikte katıldıkları abartılı bir partiyi yayınladı. Ayrıca arabada bazı kliplerini “Hrs & Hrs” şarkısıyla birlikte paylaştı. Muni Uzun oynuyor. Muni’nin yumuşak sesi çiftin ilk videosunda “Sizin, benim, bizim / Bunu saatlerce yapabilirim” dedi. Aralık ayında Miami Beach’te el ele görüntülendiklerinde olduğu gibi, defalarca birlikte görüldüler. Mayıs ayında Miami’de başka bir randevu gecesinde görüldüler.

Bu yılın başlarında, NeNe’ye yakın bir kaynak, HollywoodYaşam ÖZEL O, Nyonisela’ya kesinlikle aşık olduğunu. İçeriden biri, “NeNe, onun yanındayken gülümsemeyi bırakamıyor ve geçen bu kadar zorlu bir yıldan sonra, onunla hayatındaki bir sonraki bölüm için heyecanlı,” dedi. “Herkes NeNe’nin çok güçlü, kendine güvenen bir kadın olduğunu biliyor ve bu yüzden onun enerjisine eşit derecede güçlü bir erkekle uyum sağlamak gerekiyor. Ama Nyoni tam olarak bu ve şu anda ihtiyacı olan şey bu. NeNe gelecek için endişelenmiyor, anı yaşıyor ve onu mutlu eden şeyi yapıyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/nene-leakes-sued-boyfriend-wife-affair/

Yorum yapın

SMM Panel