Nelly’nin ‘Hot In Herre’ Yıldızı 38 Yaşında Öldü – Hollywood Life


Paşa Bleasdell


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Vevo

Paşa Bleasdelliçin müzik videosunda görünen model Nelly‘ın hit parçası “Hot In Herre” 38 yaşında öldü. Trajik ölümü müzik video yönetmeni tarafından halka duyuruldu Yönetmen X (gerçek ad Julien LutzPaşa’nın 4 Haziran gecesi beyin tümöründen hayatını kaybettiğini ortaya çıkaran ), Pasha’yla 2002’de yayınlanan “Hot In Herre” videosunda çalışan yönetmen X, Pasha’nın geçmişteki çalışmalarının bir derleme videosunu Instagram’da paylaşarak yürekten bir mesaj yazdı. Geç model hakkında.

46 yaşındaki yönetmen X, yazısında “Dün bir arkadaşımızı kaybettik” diye yazdı. “Pasha Bleasdell 4 Haziran 2022 23:59’da beyin tümöründen vefat etti. 2000’li yıllarda video çektiyseniz ya da izlediyseniz Pasha’yı bilirsiniz. Onunla Donnell Jones ‘Nerede Olmak İstiyorum’ setinde arka plan çalışması yaparken tanıştık, oradan onu miksajımıza koyduk. O andan itibaren vahşi bir yolculuktu. Onu bir milyon videoya koydum ve takılmak için çok fazla zaman harcadım.”

gibi büyük yıldızlarla çalışmış olan Yönetmen X Kanye Batı, Justin Bieber, rihanna, Nicki Minajve dahası, Pasha’nın “her zaman samimi ve havalı” olduğunu ve “hayata asla drama getirmediğini” kaydetti. Devam etti, “Biriyle en son ne zaman konuştuğunuz, son konuştuğunuz zaman olacağını asla bilemezsiniz. Anılarıma sevgiyle tutunuyorum. İktidarda Kalın Paşa 24 Ocak 1984 – 4 Haziran 2022 ⛅️🕊.”

Paşa Bleasdell
Pasha Bleasdell(Fotoğraf: Vevo)

Dört dakikalık “Hot In Here” müzik video YouTube’da 169 milyonun üzerinde izlenmeye sahip ve Pasha’nın bir kulüpte 47 yaşındaki Nelly ile dans ettiği film. Bir sahnede kırmızı beyaz ve mavi iki parça bikini giyerken ateşli vücudunu sergiliyor. Nelly arkasından dans eder ve ikili yukarıdan su yağmuruna tutulurken kollarını onun etrafına sarar. “Hot In Herre”, Nelly’nin listelerde bir numara olan ilk şarkısıydı. İlan panosu Hot 100 ve bugüne kadarki en ikonik şarkısı olmaya devam ediyor.

Pasha ayrıca müzik videolarında da yer aldı. 50 kuruş‘s
PIMP” ve Sean Paul“Işığı Ver.” Pasha’nın trajik ölümünün ardından ailesine ve arkadaşlarına en derin taziyelerimizi gönderiyoruz.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/pasha-bleasdell-nelly-hot-in-herre-music-video-dies/

Yorum yapın

SMM Panel