Neil Patrick Harris, Ayrılmış Fragmanda NSFW Spor Salonu Resmini Denedi


Neil patrick harris flört etmenin eskisi gibi olmadığını öğrenmektir.

İçinde kuplajsız29 Temmuz’da Netflix’e gelen NPH, Michael Lawson’ı “harika bir kariyere, destekleyici bir aileye, yakın arkadaşlara ve 17 yıllık ortağı Colin ile sevgi dolu bir ilişkiye sahip başarılı bir New York City emlakçısı” olarak oynuyor.Tuc Watkins),” yayıncıya göre. “Fakat Colin 50. yaş gününün arifesinde beklenmedik bir şekilde taşındığında, Michael tamamen kör olur.”

Michael ayak parmaklarını flört dünyasına sokmak zorunda kalıyor ve bunun nasıl olduğunu muhtemelen tahmin edebilirsiniz.

“Benim yaşımda eşcinsel bir adam için tekrar bekar olmanın nasıl bir şey olduğu hakkında bir fikrin var mı?” karavanda soruyor. Endişelenme, Michael kendini arkadaşlarıyla birlikte kulüpte bulduğu ve gey flört uygulamaları dünyasında gezinmeye çalıştığı için bize göstermekle vakit kaybetmiyor.

İlk başta, Michael iki yabancıyla yüzleşip onlara “Bir dakika, bana üç yönlü acıma mı teklif ediyorsun?”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337915/neil-patrick-harris-attempts-to-take-a-nsfw-gym-pic-in-uncoupled-trailer?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir