Neil Diamond Yeni Röportajda Parkinson Teşhisine Tepki Verdi – Hollywood Life


Neil Diamond Yeni Röportajda Parkinson Teşhisine Tepki Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Larry Marano/Shutterstock

neil elmas Parkinson teşhisiyle yüzleşmeye başlıyor. Değişim anlattı CBS Pazar sabahı bu hafta sonu yayınlanacak bir röportaj sırasında, onun için geçtiğimiz “birkaç hafta” içinde oldu. “Ama bir şekilde, bir sakinlik ve hayatımın kasırgası geldi ve her şey çok sessizleşti, bu kayıt stüdyosu kadar sessiz” dedi. Anthony Mason bir klipte, başına İNSANLAR. “Ve onu beğendim. Kendimi daha çok sevdiğimi fark ettim. Ben insanlara karşı daha kolayım. Kendim için daha kolayım. Ve ritim devam ediyor ve ben gittikten çok sonra da devam edecek.

82 yaşındaki “Forever In Blue Jeans” şarkıcısı, hastalığı onu zorlaştırmış olsa da hayranlarıyla hala bağ kurduğunu da açıkladı. “Hala yapıyorum” dedi. “Ve bundan hoşlanmıyorum. Ama… bu benim, kabul etmem gereken şey bu. Ve ben bunu yapmaya hazırım. Ve tamam, bu Tanrı’nın bana verdiği el ve ben bunu en iyi şekilde kullanmalıyım ve öyleyim. Ben.”

Röportajın başka bir yerinde Anthony, dört çocuk babasına kendisini sahnede oynarken izlemenin en zor yanının ne olduğunu sordu. Güzel Bir Gürültü: Neil Diamond Müzikali. “Her şey oldukça zordu,” dedi. “Biraz utandım. Gurur duydum ve korktum.”

neil elmas
Larry Marano/Shutterstock

Mason daha sonra yıldızın neden korktuğunu sordu. Neil, “Öğrenilmek, umabileceğiniz en korkunç şey çünkü hepimizin bir cephesi var,” diye yanıtladı. “Ve gerçek, hepsi tarafından bilinsin. Ben büyük bir yıldız değilim. Ben sadece benim.”

2012’de, “Sweet Caroline” şarkıcısı henüz 70’lerindeyken, şarkıcı kariyerinde ne kadar ilerlediğini yorumladı. “Kariyerimin beni 70’lerime götüreceğini cidden hiç düşünmemiştim” dedi. Geçit töreni o zaman. Yaşını “kesinlikle” hissetmediğini de sözlerine ekledi. “Kesinlikle 71 yaşındaymışım gibi hissetmiyorum” dedi. “30 ila 40 yaşlarımdayken yaptığım gibi hissediyorum. Vücut yaşlanıyor. Akıl almaz.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/31/neil-diamond-reacts-parkinsons-diagnosis-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir