Neil Diamond, Boston Red Sox Maçında ‘Tatlı Caroline’ Gösterisi Yaptı – Hollywood Life


neil elmas


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Michael Dwyer/AP/Shutterstock

neil elmas81, 18 Haziran Cumartesi gecesi Boston Red Sox maçında şovu çaldı. İkonik müzisyen, Fenway Park’taki sekizinci atış sırasında sevgili şarkısı “Sweet Caroline”a doğaçlama bir şarkı söyledi. 2018 yılında Parkinson hastalığına yakalanarak emekli olan Neil, marşı coşkuyla haykıran kalabalığa şarkı söylerken Red Sox ceket ve şapka giydi. Çok epik!

Ne yazık ki Red Sox, St. Louis Cardinals’e 11-2 yenildi. Ancak Boston taraftarları, Neil’in orada klasik hit performansı sergilemesinden çok memnundu. “Sweet Caroline” 1996’dan beri her Red Sox iç saha maçının sekiz vuruşunda çalındı. Neil, şarkıyı Fenway Park’ta en son 2013’te Boston Maratonu Bombardımanı’ndan sonra seslendirdi. Ayrıca Red Sox’un 2010 sezon açılışında “Sweet Caroline” şarkısını söyledi.

neil elmas
Neil Diamond, 18 Haziran’daki Boston Red Sox maçında (Fotoğraf: Michael Dwyer/AP/Shutterstock)

2020’de Neil, COVID-19 karantinasının zirvesinde moralleri yükseltmek için “Sweet Caroline”ın akustik versiyonunu seslendirdi. Pandemi ile neler olduğunu bağlamak için şarkı sözlerini hızlı bir şekilde değiştirerek hayranlarını şaşırttı. Neil, “Eller, el yıkama/Uzanma, bana dokunma, sana dokunmayacağım” dedi. Ayrıca 1969 şarkısını ülke karantinaya alınmadan hemen önce, Parkinson teşhisinin ardından ilk canlı performanslarından biri olan Keep Memory Alive’ın 24. yıllık Aşkın Gücü Galasında seslendirdi.

Neil emekli olduğunu açıkladı Ocak 2018’de yaptığı bir açıklamada. Tanısının “geniş çapta seyahat etmeyi ve performans göstermeyi zorlaştırdığını” açıkladı. Ancak Grammy Ödülü sahibi, “uzun bir süre daha yazma, kayıt ve diğer projelerde aktif kalacağına” söz verdi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/neil-diamond-sweet-caroline-red-sox-game-video/

Yorum yapın

SMM Panel