Neden VPR’den James, Tom ve Raquel’in Aşkının Scandoval’dan Kurtulmasını İstiyor?


James Kennedy umutlar Tom Sandovalile ilişkisi Raquel Leviss değdi.

Aslında, Vanderpump Kuralları 26 Nisan’da ortaya çıkan yıldız Ne Olduğunu Canlı İzle şok edici aldatma skandalının ardından eski nişanlısı ve TomTom’un ortak sahibini uzun mesafe kat etmeleri için gizlice desteklediğine dair bir röportaj.

James sunucuya “Biliyor musun, garip bir şekilde öyle olmasını umuyorum” dedi. Andy Cohen Tom ve Raquel’in aşkının Scandoval’dan “hayatta kalacağını” düşünüp düşünmediği sorulduğunda. “Çünkü birbirlerinin yatağında görecekleri tüm rüyaları ve yaşayacakları tüm travmatik olayları bir düşün.”

Bravo yıldızı, ilişkilerinden gelen tepkiyi atlatabilirlerse etkileneceğini belirtti.

James, “Bir çift olarak, birbirlerinden sağ çıkarlarsa ve bu süreci yaşarlarsa, şapka çıkartılır,” diye ekledi. İkisine de başarılar diliyor, başarılar diliyorum” dedi.

Ancak bu, 31 yaşındaki Tom’un dokuz yıllık kız arkadaşından ayrılmasına yol açan gizli ilişkilerine göz yumduğu anlamına gelmiyor. Ariana Madix.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372638/why-james-kennedy-wants-tom-sandoval-and-raquel-leviss-love-to-survive-cheating-scandal?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir