Neden Üzgündü – Hollywood Life


kim kardashian kanye batı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Erik Pendzich/Shutterstock

Kanye Batı desteklemek için hazırdı kim Kardashian ev sahipliği yaptığında Cumartesi gecesi canlı Ekim ayında, geçen haftaki bölümde belgelendiği gibi Kardashianlar. Ancak, Kim’in açılış monologunda Kanye hakkında yaptığı şakadan sonra ikisi konuşmuyordu. Kim açılışında “Tüm zamanların en iyi rapçisiyle evlendim” dedi. “Sadece bu da değil, o Amerika’daki en zengin Siyah adam. Bana dört inanılmaz çocuk veren yetenekli, yasal bir dahi. Bu yüzden, ondan boşandığımda, bunun tek bir şeye, onun kişiliğine bağlı olduğunu bilmelisiniz.”

5 Mayıs bölümünde KardashianlarKim, Kanye’nin monologuna tepkisi hakkında Khloe’ye hava attı. “Çıkıp gitti SNLgibi, orta monolog, ”diye açıkladı Kim. “O zamandan beri onunla konuşmadım.” Bu arada, Kanye “kişilik” şakasına bile üzülmedi ve Kim onu ​​gerçekten neyin heyecanlandırdığını açıkladı. Kim, “’Ondan ‘boşanmamın’ nedeni’ dediğim gerçeğine üzüldü” dedi. “Yani, ‘boşanmış’ kelimesi. ‘Boşanma davası açtım’ kelimesini kullanmamı diledi. O da üzüldü, ben de onun rapçi olduğunu söyledim. ‘Ben bir rapçiden çok daha fazlasıyım, senin rapçi dediğine inanamıyorum’ dedi.

kim kardashian kanye batı
Kim Kardashian ve Kanye West fotoğraf çektirdi. (Erik Pendzich/Shutterstock)

Bir itirafta Kim, durumla ilgili hayal kırıklığını dile getirdi. “Asla kimseyi gücendirmek veya kimseyi incitmek istemem ama bu monolog da bunun içindi – şaka yapmak için” dedi. “Kendimle dalga geçtim, annemle dalga geçtim, bana özel olan her şeyle dalga geçtim ve hepsi eğlence ve oyun. Ama görünüşe göre ona göre değildi.”

Ancak Kim’i en çok üzen şey, ilişkileri sırasında Kanye’den çok şey çekmiş olması ve hiç bu kadar üzülmemesiydi. “Orada benim için en rahat olmayan pek çok konuşma ve şeyle oturdum, ancak ortağım ve ben onun yanında durduk” diye ısrar etti. “Onu asla utandırmam.” Khloe tamamen takım-Kim’di. Kanye’nin, bazen Kim’den farklı olan çeşitli “güçlü duruşlar” yaptığına, ancak her zaman onun yanında olmayı seçtiğine dikkat çekti.

kim kardashisan
Kim Kardashian ‘SNL’de. (NBC)

Kim, “Tam olarak istediğini elde etmeye çok alıştı,” dedi. “Hiç böyle bir şey görmedim. Onun için iyi. Ama hey… bu burada olmayacak.” Bölüm, Kim’in Kanye’den boşanma davası açmasından sekiz ay sonra, Ekim ortasında çekildi. O zamana kadar son derece dostane davranmışlardı. Kim, çocuklarının iyiliği için bunu yapmaya devam edeceğine söz verdi, ancak kendisine odaklanmaya da hazır olduğunu itiraf etti.

“Birlikte dört çocuğumuz var, onunla her zaman iyi ve sağlıklı bir ilişkiye sahip olmak istiyorum” diye açıkladı. “Ama sonra SNL Olduğunda, tamam, artık bara odaklanabilirim ve yeni enerji almam gerekiyor gibi hissettim. Tabii ki Kim’in bir araya gelmesi uzun sürmeyecekti. Pete Davidson, bugün hala çıkıyor, Ekim sonunda. Ama bunun şovda nasıl oynanacağını bekleyip görmemiz gerekecek!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/05/kanye-west-kim-kardashian-snl-reaction-the-kardashians/

Yorum yapın