Neden Tam Olarak Obi-Wan Kenobi Büyük Bir Anlaşmadır?


Bununla birlikte, ikisi arasında düellolarının sonu arasında herhangi bir noktada bir çatışmanın gerçekleşmesine izin verecek bir zaman çizelgesi vermez. Sith’in intikamı ve tekrar savaştıklarında Yeni bir umut– Vader’ın Obi-Wan’a, Jedi kendini bir Güç hayaleti olmak için feda etmeden önce, “Seni bekliyordum Obi-Wan. Sonunda tekrar buluştuk. Çember şimdi tamamlandı. Senden ayrıldığımda , ben sadece öğrenendim; şimdi ustayım.”

Chow, io9’a “Bu gerçekten incelediğimiz bir şey ve açıkçası, hafifçe yaptığınız bir şey değil” dedi. “Biz çıkıyoruz Sith’in intikamı. Ve açıkçası, Order 66 ve Anakin ile olan her şey ve bu ağırlığın o kadar büyük bir kısmı bizimle birlikte geliyor ki, Anakin/Vader’ın bunun bir parçası olacağını doğal hissetti. Şu anda hayatında olduğu yerle çok bağlantılı.”

İçinde Star Wars: Bölüm VI – Jedi’ın Dönüşü, Artık bir Jedi olan Luke, Vader’ı içinde “iyi” olduğuna ikna etmeye çalışır ve onunla gelmesi için onu teşvik eder. Babası, “Obi-Wan bir zamanlar senin gibi düşünmüştü” diye cevap verir. Onların hesaplaşması sırasında Sith’in intikamı, Obi-Wan böyle bir yorum yapmıyor ama Vader’ı “kayıp” olarak nitelendiriyor. Yeni dizinin, kötü adamı kefarete götürmek için daha fazla girişimde bulunması olasıdır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332362/why-exactly-obi-wan-kenobi-is-a-big-deal?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel