Neden Melanie Lynskey Yellowjackets Sırlarına Güvenilmez?


Şimdi melanie lynskey için bir Emmy adayıdır Sarı ceketlerşovun merakla beklenen ikinci sezonuyla ilgili ayrıntılara özel olabileceğini düşünürdünüz – ama tekrar düşünün.

“Hiçbir şey bilmiyorum. Sanırım hiçbir şey bilmediğimden emin olmayı öğrendiler çünkü insanlar bana soru sorduğunda insanlara cevap vermeyi seviyorum!” Lynskey sadece E’ye şaka yaptı! 12 Temmuz’da Drama Dizisi dalında En İyi Kadın Oyuncu adaylığını kazandıktan sonra çıkan haberler. “Bence ‘Ona yanlışlıkla verebileceği hiçbir bilgiyi vermeyin’ gibiler.”

Ancak bu, Melanie’yi ileride ne olduğu konusunda inanılmaz derecede meraklı olmaktan alıkoymadı.

“Yedi bölüm gibi yazdıklarını duydum” dedi. “Sadece bir tanesini okumayı çok isterim. Kimseye bir şey söylemeyeceğim! Ne olacağını bilmek için can atıyorum.”

Melanie’nin adaylığına ek olarak, birinci sınıf bir çıkış yakaladı Sarı ceketler En İyi Drama Dizisi ve Melanie’nin yardımcı yıldızı için aday gösterildi Christina Ricci Drama Dizisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi.

Yine de Melanie daha fazlasına yer olmasını diliyor, özellikle Sophie NélisseMelanie’nin karakterinin genç versiyonunu oynayan.

Melanie, “Herkesin aday gösterilmesini isterdim” dedi. “Keşke Juliette [Lewis] aday gösterildi ve sarımsı kahverengi [Cypress]. Tüm genç oyuncular, ama özellikle Sophie. Çok şey yapıyor. Bence dizideki herkes arasında en zor işi o yapıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337693/why-melanie-lynskey-cannot-be-trusted-with-yellowjackets-season-2-secrets?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir