Neden Kourtney Kardashian’ın Doktoru Ona Travis Barker’ın Menisini İçmesini Söyledi?


Bu temizliğin amacı? “Dokumuzun derinliklerinde bulunan tüm toksinleri vücudumuzdan çıkarmak için [to have] daha kaliteli yumurtalar”, Kourtney’e göre.

Yine de Kourtney ve Travis için endişelenme: Hayatın bazı zevklerinden kaçınıyor olabilirler, ancak tam bir hafta boyunca Martha’nın spasına uğradılar, burada masajların, yağ tedavilerinin ve buharın tadını çıkardılar.

Kourtney, “Travis’in benimle bunu yaptığı için çok minnettarım” dedi. bu kardashianlar. “Tek başıma yapabileceğimi sanmıyorum. Sadece birlikte yapmamız gereken bir şey olduğunu hissediyorum. Birlikte bir bebek yapıyoruz, aynı sayfada olmalıyız.”

Çift, bugünlerde kesinlikle aynı sayfada. 22 Mayıs’ta Kourtney ve Travis, İtalya’nın Portofino kentinde üçüncü düğün törenlerini yaptılar ve Kourtney’nin ailesi de dahil olmak üzere sevdiklerinin önünde yemin ettiler.Kris Jenner, Khloe Kardashian, kim Kardashian, Kylie jenner ve Kendall Jenner-ve Travis’in çocukları Landon Barker, Alabama Barker ve üvey kızı Atiana De La Hoya’nın fotoğrafı..

yeni bölümleri Kardashianlar Perşembe günleri Hulu’ya varır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332233/kourtney-kardashian-reveals-she-was-told-to-drink-travis-barker-s-semen-to-help-with-fertility?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir