Neden Johnny Bananas’ın Meydan Okumada Kanıtlayacak Hiçbir Şeyi Kalmadı?


Kariyerinin yirmi yılında Meydan okuma, Johnny Muzları Hala her eve giriyor ve hata yapma zamanının geldiğini düşünüyor.

Elbette, serinin yeni küresel yan ürünü de dahil olmak üzere dizinin toplam 24 sezonunda yarıştı. Zorluk: Dünya Şampiyonası– amiral gemisinde rekor yedi galibiyete sahip ve serinin tartışmasız en dikkate değer figürü, ancak imzalı tostlarının ve esprili tek satırlıklarının sizi aldatmasına izin vermeyin: Rekabet, 40 yaşındaki oyuncuya zarar veriyor .

“Zorluklara tamamen zihinsel olarak hazır olup olmadığınızı bilmiyorum. Meydan okuma House ve bununla birlikte gelenler,” dedi Johnny E! News’e özel bir röportajda. “O evin sizde yarattığı zihinsel gerilim ve duygusal gerilim.”

Pek çok insan şimdiye kadar yaşam tarzına alıştığını varsayarken, realite TV veterineri şovdaki uzun geçmişinin bunu daha da zorlaştırdığını söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368130/why-lessigreaterthe-challengelessigreater-s-johnny-bananas-says-he-has-nothing-left-to-prove?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir