Neden Jimmy Kimmel’in Yakında Her Zaman Gece Geç Kalmasını Beklememeliyiz?


Jimmy Kimmelkutlayacak çok şey var.

geç gece gösterisi Jimmy Kimmel Canlı! yakında yirmi yıllık dönüm noktasına yaklaşıyor ve ev sahibi yakın zamanda hiçbir yere gitmeyecek gibi görünüyor. ABC, 20 Eylül’de gösterinin üç yılının daha resmi olarak kilitlendiğini duyurdu.

Çantayı sabitlemek hakkında konuşun.

Kimmel, 2003’ten beri gösterinin yapımcılığını ve baş yapımcılığını üstleniyor.

Ev sahibinin sözleşmesi gelecek yıl sona erecekti, ancak şimdi 23. sezona kadar uzatıldı. Komedyen yaptığı açıklamada, “ABC’de yirmi yıl geçirdikten sonra, şimdi “sessiz bırakma” dedikleri üç yılı sabırsızlıkla bekliyorum” diyerek haberlere yanıt verdi.

Bu haber, gece yarısı sunucunun olası bir çıkış yapmayı düşünmesinden birkaç ay sonra geldi. Haziran ayında 54 yaşındaki Çeşitlilik“Keşke bilseydim [what] Yapacaktım… ‘Bunu artık yapamam’ dediğim anlar oluyor. Ve gittiğim anlar var, ‘Artık bunu yapmazsam hayatımda ne yapacağım?’ Bu çok karmaşık bir şey.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347188/why-you-shouldn-t-expect-jimmy-kimmel-to-leave-late-night-any-time-soon?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir