Neden Her Yerdeki Kıvırcık Kızlar Tracee Ellis Ross’un Model Saç Bakımını Seviyor?


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Kıvırcık saçlı kızlar öylece kullanamayacaklarını çok iyi biliyorlar. herhangi bir saç ürün. Bukleleri destekleyen şampuan, saç kremi ve şekillendirici ürünler kullanmak önemlidir. Bazen bu ürünleri bulmak zordur. Neyse ki, Tracee Ellis Ross Pattern markasını özellikle “en kıvırcık, en kıvrımlı ve en sıkı saç dokularına” hitap etmek için kurdu.

Buklelerinizi kucaklamak istiyorsanız, Pattern, tam potansiyellerine ulaşmak için saç tellerinizi yıkamak, bakım yapmak, bakım yapmak ve şekillendirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Pattern’de bulunan olmazsa olmaz ürünlerimizden bazılarına göz atın. UltaSephora ve Amazon.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1251879/why-curly-girls-everywhere-love-tracee-ellis-ross-pattern-hair-care?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir