Neden HER, Disney Belle’e Dönüşmenin “Biraz Korkunç Olduğunu Söyledi”


HER, Güzel ve Çirkin’de Belle’i oynamanın “En Eğlenceli” Olduğunu Söyledi

Yepyeni bir Belle of the ball var.

Yaklaşan primetime özelinde Güzel ve Çirkin: 30. Kutlama15 Aralık’ta ABC’de yayınlanıyor, beş kez Grammy ödüllü O tarafından seslendirilen Belle’nin efsanevi rolüne dönüşür. Paige O’Hara orijinal 1991 filminde ve oynadığı Emma Watson 2017 canlı aksiyon uyarlamasında.

Belle’nin ikonik sarı elbisesine adım atmak, HER (gerçek adı) değildir. gabriella wilson) hafife aldı ve kolay olmadı.

“Biraz korkutucu oldu,” diye itiraf etti E! Haberler Aralık. 13. “İnsanların beni görmesinden endişe duyacak kadar korkutucu değil, daha çok farklı bir şekilde gerçekten savunmasız olmak ve insanların içeri girmesine izin vermek. artık insanlar Gabriella’yı müzikten çok oyuncu, yapımcı ve kişi olarak görüyorlar.”

HER—yanında rol alan Josh Groban Canavar olarak, Martin Kısa Lumiere olarak, Shania İkiz Bayan Potts olarak ve Rita Moreno anlatıcı olarak – nihayetinde tüm sürecin “muhtemelen kariyerimde yaptığım en eğlenceli şey” olduğunu gördü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358357/why-h.e.r.-says-transforming-into-belle-for-lessigreaterbeauty-and-the-beast:-a-30th-celebrationlessigreater-was-%22scary%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir