Neden Hayranlar Doğru Düşünüyor Thompson Kylie Jenner’ın Erkek Bebek Adını Açıkladı


True’ya erkek kardeş edinmenin ne anlama geldiğini anlayıp anlamadığı sorulduğunda, Khloe, True’nun Stormi’yi (Şubat’ta doğmuş) erkek kardeşiyle birlikte gördüğünü belirterek, anladığını düşündüğünü söyledi. Görünüşe göre True haberi paylaşmak için sabırsızlanıyordu.

Khloe, “Sadece insanlara anlatıyor” dedi. “Mesela bebeği gördüğünde ‘Benim de bir erkek kardeşim olacak’ diyecek. Ben de, ‘Haha, hayır değilsin.’ Çünkü rastgele insanlara anlatacak.”

Marissa, bunun Khloe’nin hastane sahnesinde Karlı ismini nasıl sildiğine benzer olduğunu düşündü.

Vlogger, “Tamamen kapalı olabilirim” dedi. “Sunny olabilir. Ama bilmiyorum, Karlı gibi hissediyorum.”

Bazı takipçiler teoriye katılıyor gibiydi. Bir yorumcu, “Snow & Stormi mantıklı” yazdı. Birlikte kendi küçük kar fırtınası.” Bir tane daha ekledi, “Kar ‘karlı’ çok şey yapar [sense] bana göre…Stormi gibi S harfiyle başlıyor.”

Ancak diğerleri ikna olmadı. Bir sosyal medya kullanıcısı, “Bence True, adının Snowy olmasını istedi” diye yazdı. Bir başkası çınladı, “Kesinlikle Karlı değil.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347631/why-fans-think-true-thompson-accidentally-revealed-the-name-of-kylie-jenner-s-baby-boy?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir