Neden Bre Tiesi Hayır Dedikten Sonra Sonunda Sunset’i Satmaya Katıldı?


Katılmanız istendikten dört yıl sonra Gün Batımı Satışı, Bre Tiesi sonunda kendini piyasaya sürmeye hazırdı.

Emlakçı, Netflix’in ayrılmasının ardından şu anda yayınlanan altıncı sezonunun karışımındaki yeni yüzlerden biri. Christine Quinn. Ancak, futbolcuyla evli olan 32 yaşındaki model, Oppenheim Grubuna katılmadan önce johnny manziel 2021’de boşanmalarından önceki üç yıl boyuncaikinci sezonda kadro üyesi olma şansını geri çevirdi. Ve birkaç yıl sonra Bre’ye tekrar yaklaşıldığında, teklifi reddetti. Tekrar.

Peki ne değişti? Bre, Haziran 2022’de oğlunu kucaklayarak anne oldu. Efsanevi Aşk ile Nick Cannon, altı kadından 12 çocuk babası olan. İnternetin görüşleri vardı ve bunları paylaşmaktan çekinmediler. Ve eleştirmenleri çoğunlukla görmezden geldikten sonra, Bre nihayet özel hikayesini dünyayla paylaşmaya açıktı.

Bre, E’ye “Tam bir daire çizdi,” dedi! Haberler’ Francesca Amiker özel bir röportajda. “Gerçekten hazır değildim. Sonra her şey bittiğinde ve hayatta farklı bir yerdeyken resmen hazır olduğuma karar verdim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374786/why-bre-tiesi-was-finally-ready-to-join-lessigreaterselling-sunsetlessigreater-after-having-a-baby-with-nick-cannon?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir