Ne-Yo’nun Karısı Crystal Smith Boşanma Davası Açtı


için bitti Ne-Yo ve Kristal R. Smith.

E! tarafından elde edilen mahkeme belgelerine göre girişimci, 1 Ağustos’ta Atlanta’da şarkıcıdan boşanma davası açtı! Haberler.

Dosyalamada Crystal, doğum adı Shaffer Smith olan Ne-Yo ile evliliğini, Grammy kazananının “zina eyleminde bulunduğunu” iddia ederek “uzlaşma umudu olmadan geri dönüşü olmayan bir şekilde bozuldu” olarak nitelendirdi. Ayrıca belgelerde Ne-Y’nin “sevgilisinden küçük bir çocuk babası olduğunu” iddia etti. E! News, yorum için temsilcisine ulaştı, ancak henüz bir yanıt alamadı.

Crystal, ayrılma tarihlerini dosyalamada “22 Temmuz 2022’de veya yaklaşık olarak” olarak sıraladı ve bu zamandan beri “sürekli olarak gerçek bir ayrılık durumunda yaşadıklarını” kaydetti.

Ne-Yo ve Crystal birlikte üç çocuğu paylaşıyor: Shaffer Smith, Jr.., 6; Romalı Smith, 4; ve Isabella Smith, 13 ay. Müzisyen aynı zamanda çocukların babasıdır. Madilyn Smith11 ve Mason Smith10, eski sevgilisiyle karşıladığı Monyetta Shaw.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340824/ne-yo-s-wife-crystal-smith-files-for-divorce?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir