Ne-Yo ve Karısı Crystal Renay Evlilik Mücadelelerini Nasıl Aştı?


COVID-19 salgını çiftler için zordu ve buna Ne-Yo ve onun eşi.

Senin yüzünden” şarkıcı karısının evlilik mücadelelerinden bahsetti Kristal Renay E ile özel bir röportajda! Haberler’ Günlük Pop.

Ne-Yo, karantinaya alınırken bir noktada çiftin kendilerini “boşanmayı düşünürken” bulduğunu söyledi. Ancak “gerçekten rahatsız edici konuşmalar” yaparak, ikisi her zamankinden daha güçlü çıktılar.

Ev sahiplerine, “Bir insan olarak, özellikle sevdiğiniz ve değer verdiğiniz biriyle bu gerçekten zor. Nasıl hissettiklerini umursuyorsunuz,” dedi. Justin Sylvester ve aşk. “Yani, onlara kendileri hakkında hoşlanmayacakları bir şey söylemek, bunu yapmak zor, bir de kendiniz hakkında bir şeyler duymak zor.”

İlişkilerindeki zorluklar yeni şarkısının merkezinde” dedi.beni sevmeŞarkıyı Crystal’a “açık mektup” olarak nitelendiren Ne-Yo, bazen duygularını müzikle ifade etmenin daha kolay olduğunu itiraf etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330929/ne-yo-shares-how-he-his-wife-crystal-renay-overcame-their-marital-struggles?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın