Ne Kadar Büyüdüğümüze İnanamayacaksınız Çocuklar Böyle Görünüyor


Çocuklar, çok hızlı büyüyorlar.

Mackenzie Hancsicsakgenç Kate’in bir versiyonunu oynayan (Chrissy Metz) üzerinde Bu biziztelevizyondaki kardeşlerinin yanında poz verdi Parker Bates ve Lonnie Chavis—genç Kevin’i canlandıran (Justin Hartley) ve Randall (Sterling K. Brown), sırasıyla – 22 Mayıs’ta Instagram’da yayınlanan bir fotoğrafta.

Fotoğrafta, çekilen Bu biziz Los Angeles’taki Academy Museum of Motion Pictures’daki dizi finalinin başlığı şöyleydi: “Bugün dizi finalini @nbcthisisus ailemle izliyoruz. #danfogelman’ın Pearson ailesiyle son bölümü nasıl kapattığını görmek harikaydı. Herkesi görmek güzeldi ve ayrıca gösterinin hayranlarıyla tanışmak. Umarım herkes eğlenmiştir! Xoxo”

Üçlü katıldı Faithe HermanRandall ve Beth’in en küçük kızı Annie’yi oynayan (Susan Kelechi Watson) Pearson.

Mackenzie ayrıca Kate’in dört farklı nesliyle de bir fotoğraf yayınladı: kendisi, Chrissy, hannah zeile ve Isabella Rose Landau’nun fotoğrafı.. Bir aile birleşimi hakkında konuşun!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332103/you-won-t-believe-how-grown-up-the-this-is-us-kids-look?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir