NBA Rekorunu Kırdıktan Sonra Drake’in LeBron James’e Mesajı: Video – Hollywood Life


Drake LeBron James


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Mike T / AFF-USA.com / MEGA

LeBron [James]NBA tarihinde ne efsanevi bir gece” Drake’in LeBron’a görüntülü mesaj başladı. Tüm zamanların gol rekorunu kırıyorsun. Ve bunu onurlandırmak için her şeyin başladığı yere geri dönmek zorunda kaldım: Akron, Ohio.”

Devam etti, “Her yolculuğun bir başlangıcı vardır.” Birdenbire basketbol salonunun arka planı Drake’in arkasına düşerek onun kadınlarla çevrili bir kulüpte olduğunu ortaya çıkarır.

Drake arkasını döndü ve sonra tekrar kameraya baktı. “Yalan söyledim. Sana yalan söyledim. Aslında hala Miami’deki kulüpteyim ama bütün kızlar tebrik ediyor.” Drake, bayanlara tebriklerini söylemelerini işaret etti. “Tebrikler kardeşim. Üzgünüm… üzgünüm,” diye ekledi.

LeBron, Los Angeles Lakers’ın Oklahoma City Thunder’a karşı oynadığı maçta NBA’in tüm zamanların en skorer ismi olduktan sonra NBA tarihindeki yerini daha da sağlamlaştırdı. 38 yaşındaki basketbol yıldızı geride kaldı Kareem Adbul-Jabbar’ın 7 Şubat maçında 38.388’inci sayısını atarak 38.387 sayı ile 39 yılın rekorunu kırdı.

LeBron rekoru kırar kırmaz Kareem ayağa kalktı ve LeBron’u alkışladı. LeBron’un tarih yazmasına sadece 10 saniye kala oyun durma noktasına geldi. Hemen karısı tarafından kuşatıldı, savana, ve çocuklarının üçü de bu inanılmaz anı yaşarken. Ünlüler gibi JAY Z, kötü tavşan, mübaşir, Denzel WashingtonVe Lisa Rina LeBron’un rekorlar kıran gecesini izlemeye hazırdı.

Lebron James
LeBron James, NBA sayı rekorunu kırdıktan sonra. (Mike T / AFF-USA.com / MEGA)

Özel bir sunum sırasında Kareem, LeBron’a bir basketbol verdi ve tüm zamanların skor sopasını ona verdi. LeBron ile Kareem, Lakers kortunun ortasında binlerce taraftarın önünde birbirine sarıldı.

Maçtan sonra LeBron, “Bunun olduğu bir an yaşadım ve o anı kucakladım” dedi. AP. “Ailemi ve arkadaşlarımı, NBA yolculuğuna başladığımdan beri etrafımda olan insanları görünce kesinlikle çok duygulandım. Ohio’daki küçük bir kasabadan sadece bir çocuk. Orada bir an yaşadım, ama az önce olanların beni gerçekten etkilediğini sanmıyorum.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/drake-lebron-james-nba-scoring-record-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir