National Treasure Hayranlarının Favorisi Disney+ Serisiyle Geri Dönüyor


Sırlar Kitabı ihlal edildi!

Justin Bartha2004’te bilgisayar uzmanı Riley Poole’u oynayan Ulusal hazine ve 2007’ler Ulusal Hazine: Sırlar Kitabıyeni Disney+ dizisindeki rolünü yeniden canlandıracak Ulusal hazine.

Disney+ haberi 11 Nisan’da duyurdu, fotoğraf göndermek Bartha ve başrol oyuncusu Lisette Alexis. Fotoğrafın başlığı şöyleydi: “Uzman bir ‘hazine koruyucusu’ işe almak. Justin Bartha’ya #DisneyPlus’a gelen #NationalTreasure dizisindeki Riley Poole rolüyle tekrar hoş geldin diyelim!”

Alexis dizide, yayıncıya göre “ailesinin gizemli geçmişi hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve kayıp bir Pan-Amerikan hazinesini kurtarmak için hayatının macerasına başlayan parlak ve becerikli bir DREAMer” Jess olarak rol alıyor.

Oyuncu franchise’ı şuradan devralıyor: Nicolas Cageher ikisinde de hazine avcısı Benjamin Gates’i oynayan Ulusal hazine filmler. Görünüşe göre Cage dizi için geri dönecek – en azından henüz değil. Filmlerden öğrendiğimiz bir şey varsa, o da hazine avcılığının dünyasının çok tahmin edilemez olduğudur, bu yüzden asla asla deme.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326895/national-treasure-fan-favorite-returning-for-disney-series?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın