Natasha Lyonne’un Yalanları Ortaya Çıkarmasına Bakın – Hollywood Life


Natasha Lyonne


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tavuskuşu

Natasha Lyonne’nin Charlie, birinin yalan söylediğini algılama konusunda inanılmaz bir yeteneğe sahiptir ve bu becerisini Poker Face’ler Super Bowl reklamı. Bardaki arkadaşına, birinin “her seferinde” yalan söylediğini bildiğine dair güvence verir. Charlie’den şüphe etme.

Arkadaşı ona bira reklamındaki arkadaşlarını soruyor. Charlie, “Birbirinizden nefret edin,” diye itiraf ediyor. Pixel reklamındaki çocuğa gelince Charlie, “Uh, bu 19 yaşında bir çocuk” diyor. M&Ms karakterleri de hiç ayrılmadı, diyor.

Peacock’s için bir reklam İfadesiz surat TV ekranında açılır, bardaki adam “Hey, bu yeni şovu gördün mü? Güzel görünüyor. izlerdim.” Charlie, “İşte bu doğru,” diye alay ediyor.

gelen yeni gösteri Bıçaklar Çıktı müdür Rian JohnsonOcak 2023’te prömiyeri yapılan 10 bölümlük haftanın gizem dizisi, Natasha Lyonne’nin birinin yalan söylediğini anlama konusunda olağanüstü bir yeteneğe sahip olan Charlie’yi konu alıyor. Plymouth Barracuda’sıyla yola çıkar ve her durakta yeni karakterlerle ve çözmeden edemeyeceği garip suçlarla karşılaşır. İfadesiz surat hızla yeni yılın eleştirmenlerce en çok beğenilen dizilerinden biri haline geldi ve vızıltı daha da büyüyor.

Natasha Lyonne
Natasha Lyonne, ‘Poker Face’ Super Bowl reklamında. (Tavuskuşu)

“Harika bir performans sergiledi. Ayın üzerindeyiz ” Susan RovnerNBCUniversal TV’de eğlence içeriği ve akış başkanı, söyledi THR. “Rakam vermediğimizi biliyorum – şu anda veremem; umarım bir noktada başarabiliriz ama [Poker Face] kesinlikle ağırlığının üzerinde yumruk atıyor. Şovun 2. sezon yenileme şansı sorulduğunda Susan, “Sanırım yakında bir noktada iyi haberler olacak” dedi.

İfadesiz surat ayrıca yıldızlar Benjamin Bratt Ve Ron Perlman. Konuk yıldız dahil ettik Adrien Brody, Dascha Polanco, Hong Chau, Judith Işık, S. Epatha Merkerson, Stephanie Hsu, Lil Rel Howery, ve dahası. yeni bölümleri İfadesiz surat Peacock’a Perşembe günleri bırakın. Sezon finalinin 9 Mart’ta başlaması bekleniyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/poker-face-super-bowl-commercial-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir