Natalija ve Evlilikleri Hakkında Her Şey – Hollywood Life


nikola şakacı karısı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Pedja Milosavljevic/SIPA/Shutterstock

  • Nikola Jokic, Sırbistan’dan Denver Nuggets için bir NBA oyuncusu.
  • Natalija Jokic ile evli.
  • Nikola, 22 Mayıs 2023’te Los Angeles Lakers’a karşı oynadı ve Denver Nuggets kazandı.

Denver Nuggets merkezi Nikola Jokiç, 28, sahadaki hamleleriyle manşetlere çıkıyor olabilir, ancak iş özel hayatına gelince düşkün bir koca. En son 22 Mayıs 2023’te Los Angeles Lakers’a karşı oynadı ve Güney Kaliforniya takımını 113’e 111 mağlup etti. Lebron James. Nikola’nın bir atlet olarak çalışmasının yanı sıra, karısının Instagram hesabında sık sık tatlı bir koca olarak görülüyor. Aşağıda eşi ve yaşamları hakkında daha fazla bilgi edinin!

Nikola Jokić'in karısı
Nikola Jokić, Denver Nuggets için bir NBA oyuncusu. (Pedja Milosavljeviç/SIPA/Shutterstock)

Nikola Jokic’in Karısı

6′ 11″ basketbolcu evli Natalija Jokiç. Nikola ve başrol oyuncusu, Ekim 2020’de düğümü bağladı. İNSANLAR. Natalija, 2020’de uzun süreli aşkıyla evlenmesine rağmen, sadakatini yıllar önce Nikola’nın 2015’te Nuggets’a katılmasıyla Denver’a taşındığında kanıtladı.

Kasım 2020’de Natalija, Nikola ile nişanlandığı zamanın eski bir fotoğrafını paylaşmak için Instagram’a gitti. “Ocak 2020” diye yazdı sevimli siyah beyaz selfie. Fotoğrafta, Natalija elini kaldırdı ve nişanlısı arka planda sırıtırken dev nişan yüzüğünü gösterdi. Daha sonra 13 Kasım 2020’de bir paylaşım yaptı. romantik fotoğraf düğünlerinde ilk danslarını yaptıkları andan itibaren. Gönderiye sadece Ekim 2020 tarihini yazdı.

Nikola Jokic, Natalija ile Nasıl Tanıştı?

Natalija’nın Nikola ile olan aşkı henüz gençken başladı, aslında onlar liseli sevgililerdi. Instagram sayfasındaki en eski fotoğraflarından biri Ocak 2014’e ait. “Bana olduğun gibi gel, seni koşulsuz seveceğim” diye yazdı. Fotoğraf Nikola’nın kameraya doğru büzüşmesi.

Karısı, sevimli bir karaktere sahip olduğu için en başından beri onun en büyük hayranı olmuştur. Fotoğraf Nisan 2016’da onun formasını giymesi. O yılın Mayıs ayına kadar, Natalija siyah-beyazlı bir formayı paylaştı. Fotoğraf onun ve kocasının PDA’yı paketlemesi. Gönderiye basit bir kırmızı kalp emojisi ile açıklama yaptı. Karısı yıllar boyunca aşklarının birçok fotoğrafını paylaşmış olsa da, Nikola’nın şu anda herkese açık bir Instagram hesabı yok gibi görünüyor.

Nikola Jokic’in Çocuğu Var mı?

Natalija evlendikten kısa bir süre sonra kızlarını dünyaya getirdi. Ognjena Eylül 2021’de. Gururlu anne, üç ay sonra Instagram’da gösteriş yapmak için yola çıktı. Fotoğraf o zamanlar büyüyen bebek yumruğu. “Teşekkürler 2021, şimdiye kadarki favorim sendin,” diye hamile karnının tatlı görüntüsünün altına yazdı. Daha sonra Mayıs 2022’de Natalija şunları paylaştı: ilk fotoğraf Instagram üzerinden kızlarının. Ognjena’sı babasının “En Değerli Oyuncu” ödülüne bakarken, gönderiye bir dönme dolap emojisi ve beyaz bir kalple açıklama yaptı.

En son, 1 Mayıs 2023’te Nikola, Phoenix Suns’a karşı kazandığı galibiyet maçında eşi ve kızı tarafından desteklendi. Küçük olan babasını basketbol sahasında görünce tatlı bir şekilde tezahürat yaptı ve elini işaret etti. Babası sevimli bir şekilde karşılık verdi ve onun aynı hareketini taklit etti (izle Burada).

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/nikola-jokic-wife-5105820/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir