Natalie Portman’ın Kocası Benjamin Millipied Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Natalie Portman Benjamin Millepied


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Agostini/AP/Shutterstock

Natalie Portman ve Benjamin Millepied neredeyse on yıldır evliler ve şimdi birlikte iki çocukları var. Natalie, bir aktris olarak dünya çapında ün ve büyük başarı elde etti, yüksek profilli filmlere liderlik etti. Vox Lux, Yenilmezler: Oyunsonu, Lucy Gökyüzünde, Yıldız Savaşları Bölüm I, II, ve IIIve Thor. Birden fazla Akademi Ödülü, Altın Küre Ödülü ve Screen Actor’s Guild Ödülleri’ne aday gösterildi. Ama süre Siyah Kuğu 40 yaşındaki güzellik ve 44 yaşındaki kocası kırmızı halının vazgeçilmezleri oldular, Benjamin’in bir aktör olmadığını öğrenince şaşırabilirsiniz! İşte başarılı aktrisin kocası ve ev hayatı hakkında bilmeniz gereken her şey.

1. Benjamin klasik eğitim almış bir balerindir

Benjamin Millipied ve Natalie Portman
Benjamin Millepied ve Natalie Portman (Evan Agostini/AP/Shutterstock)

Natalie’nin eşi, eskiden New York City Balesi’nden olan bir Fransız dansçı ve koreograftır. Şu anda başkanlığını yaptığı LA Dance Project’in kurucusudur ve aynı zamanda dans direktörü olarak Paris Opera Balesi’ne üyedir. Ama koreograf olarak onun rolü buydu. Darren Aronofskybaşyapıtı Siyah Kuğu bu da onu, filmde eziyet çeken balerin Nina Sayers olarak rol alacak olan müstakbel eşine götürdü. Birinci sınıf dansçı da filmde göründü ve dans ederek çiftin bağını sağlamlaştırdı.

2. Daha önce Isabella Boylston ile çıktı

Eski NYCB baş dansçısı ile ciddi bir romantizm yaşadı. Isabella Boylston, Amerikan Bale Tiyatrosu süperstarı. Çiftin, Benjamin’in film çekimleri sırasında Natalie Portman ile tanışmadan ve evlenmeden önce birlikte yaşadığı bildirildi. Siyah Kuğu.

3. Başarılı bir kısa film yönetmeni

Natalie Portman Benjamin Millepied
Natalie Portman ve kocası Benjamin Millepied. (Matt Baron/Shutterstock)

2012’de, California, Big Sur’da Natalie ile evlendiği aynı yıl, Benjamin, onun aracılığıyla anlatılan The Amoveo Company’yi kurdu. Wikipedia sayfası bir “multimedya prodüksiyon şirketi ve sanat kolektifi” olarak. Benjamin, müzisyen de dahil olmak üzere diğer sanatçılarla birlikte etkileyici kısa filmler yönetti. Philip Camgörsel sanatçı Mark Bradfordve teknoloji müzik ikilisi zedler öldü.

4. Benjamin iki güzel çocuk babasıdır

Koreograf, Natalie’den iki harika çocuğun babası. Oğulları Alef 2011 yılında doğdu ve kızı Amalia aileye birkaç yıl sonra 2017’de katıldı. Çift, aile hayatları ve çocuklarını koruma konusunda ünlüdür.

5. Fransız Şövalyesi yapıldı

Natalie Portman Benjamin Millepied Oscar
Benjamin Millepied ve Natalie Portman. (ACE Resimleri/Shutterstock)

Benjamin’in Oscar’ı olmayabilir ama dünyaca ünlü dansçının kendine ait birkaç seçkin onuru var. 2010 yılında Fransız Kültür Bakanlığı tarafından Sanat ve Edebiyat Nişanı’nda Şövalye (İngiliz şövalyesine eşdeğer) yapıldı. 1994 yılında genç bir dansçı olarak Prix de Lozan’ı aldı, 1995 yılında seçkin Mae verildi. Üstün Söz için L. Wien Ödülü.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/natalie-portman-husband-4758961/

Yorum yapın

SMM Panel