Natalie Portman, “Yıldız Savaşları”na Dönmeye “Açık” Olduğunu İtiraf Etti – Hollywood Life


Natalie Portman Padme Amidala


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

Natalie Portman‘S Yıldız Savaşları Padmé Amidalan’ın karakteri görünüşe göre 2005’lerde öldü Sith’in intikamı, ancak bu, gelecekteki bir franchise taksitine geri dönemeyeceği anlamına gelmez. Aslında, 19 Mayıs’ta bir video röportajı sırasında GQ Çeşitli sosyal medya platformlarındaki hayran yorumlarına ve sorularına yanıt veren 41 yaşındaki Natalie, geri dönmekle ilgileneceğini söyledi. Yıldız Savaşları Evren. yanıt olarak bir reddit Bir hayranın Natalie’nin gelecekte Padmé olarak geri gelip gelmeyeceğini merak ettiği gönderi, “Bu konuda hiçbir bilgim yok. Şimdiye kadar kimse benden geri dönmemi istemedi ama ben buna açığım.”

Akademi Ödüllü aktrisin Padmé karakteri, Anakin Skywalker’ın (Hayden Christensen) karşısında Yıldız Savaşları prequel üçleme filmleri ve ikizlerin annesi luke skywalker Ve Leia Organa. Sonunda öldü Sith’in intikamı Luke ve Leia doğduktan sonra. Bazıları, Anakin’in karanlık taraf tarafından baştan çıkarıldığını anladıktan sonra kırık bir kalpten öldüğüne inanıyor.

Başka bir hayranın yorumuna yanıt olarak, üçlemenin kostüm tasarımının “harika” olduğunu kabul etti. İkinci filmden sonra Anakin’in saç örgülerinden birini aldığını da itiraf etti. “Sonra kendimi kaybettim, biliyorsun,” diye itiraf etti. “Yani bu pek yardımcı olmuyor.” Hata!

Natalie Portman Padme Amidala
Natalie Portman, Padmé Amidala rolünde (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Videonun ilerleyen kısımlarında, onunla yaptığı garip bir konuşmayı hatırladı. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü müdür Taika Waititigörünüşe göre içinde olduğunu unutmuş Yıldız Savaşları hiç. “Yaptığını söylüyor çünkü bana bir yerde olmak isteyip istemediğimi sordu. Yıldız Savaşları film ve ben ‘öyleydim’ gibiydim ”diye açıkladı. “Şaka yaptığını sandım. O kadar şakacı ki şaka sandım. Ve daha sonra bir röportajda sonradan yaltaklanmak gibi olduğunu söyledi. Taikia hatasını kabul etti Yuvarlanan kaya Temmuz 2022 tarihli röportaj.

Taikia şu sıralar için isimsiz bir film üzerinde çalışıyor. Yıldız Savaşları franchise, hangi yapımcı Kathleen Kennedy ile Nisan sohbetinde onaylandı Çeşitlilik. “Taika hala çalışıyor,” dedi. “Senaryoyu kendisi yazıyor. Başkalarını bu sürece sokmak istemiyor ve ben onu suçlamıyorum. Çok ama çok eşsiz bir sesi var. Bu yüzden onu korumak istiyoruz ve yaptığı da bu. Ama bir gün bunu başaracağız.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/natalie-portman-returning-star-wars-padme/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir