Natalie Portman ve Christian Bale, Şaşırtıcı Thor Cameos’u Açıkladı


Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü bugüne kadarki en şirin Marvel kamera hücresine sahip olabilir.

E ile sohbet! Haberler’ Günlük Pop 8 Temmuz’da prömiyer yapacak olan en son MCU bölümü hakkında yıldızlar Natalie Portman ve Christian Bale yönetmen ve başrol oyuncusu olduğunu açıkladı Taika Waititi filme oldukça aile meselesi yaptı.

Portman, “Bütün çocuklarımız içinde,” dedi. “Christian’ın çocukları işin içinde, çocuklarım, Chris‘ [Hemsworth] çocuklar, Taika’nın çocukları.”

Kartal gözlü hayranlar Hemsworth’un 8 yaşındaki oğlunu çoktan görmüş olabilir Tristan genç bir Thor olarak filmin fragmanlarıancak hayranların Bale’in kızı da dahil olmak üzere diğer ünlü çocukları tespit etmek için filme bakmaları gerekecek. Emmeline17 ve oğlu Joseph Bale7.

Natalie çocuklarıyla ekran başında hiç vakit geçirmediğini itiraf etse de—Alef11 ve Amalia Millepied5 — anlattı Günlük Pop diğer çocukların sette çok eğlendiğini.

Portman, “Taika’nın herkesin ailelerini dahil etmek ve onu tüm çocuklar için özel kılmak istemesi büyük bir hediyesiydi” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336423/natalie-portman-and-christian-bale-reveal-surprising-thor-love-and-thunder-cameos?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir