Natalie Portman Kırmızı Mini Elbisesi ve Cüppesiyle 2 Cannes’da Görünüyor – Hollywood Life


Natalie Portman Kırmızı Mini Elbisesi ve Cüppesiyle 2 Cannes'da Görünüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Natalie Portman 20 Mayıs Cumartesi günü Cannes Film Festivali’nde bir değil iki inanılmaz kıyafetle etkilemeye cesaret ederek tüm ilgiyi üzerine çekti. 41 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, büyüleyici bir kırmızı mini elbise ve ona uyumlu bir ceketle herkesin ağzını açtı, ardından da tarafından tasarlanan ikonik ‘Junon’ elbisesinin yeniden yaratılmasında bir kargaşaya neden oldu. Christian Dior görüldüğü gibi 1949 yılında twitter.

Natalie Portman Kırmızı Mini Elbisesi ve Cüppesiyle 2 Cannes'da Görünüyor – Hollywood Life
Natalie Portman, Mayıs 2023’te Cannes’da kırmızılar içinde şaşkına döndü. (Shutterstock)

Ve moda saygısı, üzerine çılgına dönen hayranlar tarafından fark edilmedi. sosyal medya. Biri, “BU ÇILGIN BİR ÇEKİŞTİR” yorumunu yaparken, bir başkası ağzından fışkırdı. twitter, “Natalie, on yılı aşkın bir süredir Miss Dior’un büyükelçisidir. Dior’un en ikonik elbiselerinden birinin sadece kendisi için özel bir kopyasını almayı hak eden biri varsa, o da kendisidir. Onun için bu anı kesinlikle seviyorum.

Bir Dior elçisi olarak, Siyah Kuğu Dior kreatif direktörü olarak yıldıza özel ayrıcalıklar tanınabilir Maria Grazia Chiuri onun için elbiseyi yarattı, per Geçit töreni. Natalie ayrıca Cannes takımlarını da belgeliyor. instagram20 Mayıs tarihli bir gönderide leylak moru Celine elbisesinden fışkırırken.

Natalie Portman Kırmızı Mini Elbisesi ve Cüppesiyle 2 Cannes'da Görünüyor – Hollywood Life
Natalie Portman, 1949’da Christian Dior tarafından tasarlanan ikonik ‘Junon’ elbisesinin yeniden tasarımını giymişti. (Shutterstock)

Natalie onun yanında belirdi. Mayıs Aralık ortak yıldızlar Julianne Moore, Riverdale’in Charles Melton Ve Cory Michael Smithyönetmenin yanı sıra Todd Haynes. Natalie’nin, kendisinden 23 yaş küçük bir adam olan Joe (Charles Melton) ile aşk yaşamaya başlamasının ardından manşetlere çıkan Gracie’nin (Julianne) hayatını araştıran bir Hollywood aktrisini canlandırdığı film, Cannes’da altı dakika ayakta alkışlandı. başına Hollywood Muhabiri.

Natalie, festivalden önce festivalde yıllar içinde edindiği deneyimlerden bahsetti. “Prömiyer yaptık Yıldız Savaşları: Bölüm II orada ve kafam kazınmıştı çünkü yapıyordum Vendetta için V, ” o söyledi Hollywood Muhabiri 2002’de Cannes’daki ilk çıkışından. “Ben de o yıl Cannes’a saçlarımı kazıtarak gittim. Bu çılgıncaydı. Ve o yıl yarışmada bir filmim vardı, Serbest Bölge. Bu eğlenceliydi. Sanki onların trol bebeğiymişim gibi herkes kafamı ovuşturuyordu. Troll bebeği eksi saç.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/natalie-portman-red-mini-dress-gown-two-looks-cannes/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir