Natalie Portman, Bildirilen Evlilik Sorunları Ortasında Futbol Maçında Gülümsüyor – Hollywood Life


Natalie Portman, Bildirilen Evlilik Sorunları Ortasında Futbol Maçında Gülümsüyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: AbacaPress / SplashNews.com

Natalie Portman41 yaşındaki, Cumartesi günü Fransa’nın Paris kentinde bir futbol maçına katılırken rahat ve heyecanlı görünüyordu. Kocasıyla evlilik sorunları yaşadığı bildirilen oyuncu Benjamin Millepied iddia edilen bir ilişki yaşadıktan sonra, Paris Saint-Germain’in Parc des Princes Stadyumu’nda Clermont Foot 63 ile karşılaşmasını izlerken, tribünlerden parıldayan gülümsemeler ve tezahüratlar yaptı. Beyaz düğmeli yakalı bir üst ve kot pantolonun üzerine siyah beyaz kareli bir blazer giymişti ve saçlarını açık bırakmıştı.

Natalie Portman
Natalie, Paris’teki futbol maçında. (AbacaPress / SplashNews.com)

Güzel, aynı zamanda rep rujunu da salladı ve telefonuyla maçın fotoğraflarını çekerken görüldü. Yalnız mı yoksa başkalarıyla mı olduğu belli değil, ama harika vakit geçiriyor gibi görünüyordu. Ayrıca görünümüne güneş gözlüğü ekledi ve bir omzunda siyah bir çanta taşıdı.

Natalie Portman
Maç sırasında kalabalığın içinde oturan Natalie, (AbacaPress / SplashNews.com)

Natalie’nin son gezisi, o ve oğlunu paylaşan Benjamin’in ardından geliyor elif11 ve kızı amalia, 6, eski kişinin sadakatsizliği nedeniyle manşetlerde yer aldı. Fransız haber kaynağı ses dansçının “kısa süreli” olduğu iddia edilen bir ilişkisi olduğunu iddia etti ve bir kaynak söyledi İNSANLAR “Kısa sürdü ve bitti.” İçeriden biri, “muazzam hataya” rağmen hala birlikte olduklarını da söyledi.

Kaynak, “Çok büyük bir hata yaptığını biliyor ve Natalie’nin kendisini affetmesi ve ailelerini bir arada tutması için elinden geleni yapıyor” dedi. Natalie inanılmaz derecede özel biri ve bunu medyada yaymaya hiç niyeti yok. En büyük önceliği çocuklarını ve onların mahremiyetini korumak.”

Başka bir kaynak, “Ayrılmadılar ve işleri yoluna koymaya çalışıyorlar” dedi. Altıncı Sayfa. “Ben, Natalie’nin kendisini affetmesi için elinden gelen her şeyi yapıyor. Onu ve ailesini seviyor.” Satış noktası ayrıca Benjamin’in 25 yaşındaki bir iklim aktivisti ile görüştüğünü iddia etti.

29 Mayıs’ta, iddia edilen ilişki haberlerinin platformlarda yayılmasından sadece birkaç gün önce, 2012’de evlenen eşlerin Paris’te takıldığı ve hatta öpüştüğü görüldü. Karanlık Sular müdür Todd Haynes O da onlarlaydı ve Georges’ta akşam yemeğinin tadını çıkarırken memnun görünüyorlardı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/04/natalie-portman-smiles-soccer-match-paris-marriage-troubles-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir