Natalia Dyer ve Charlie Heaton 7 Ay Sonra İlk Fotoğraflarında Birlikte Göründü – Hollywood Life


Natalia Dyer ve Charlie Heaton


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: SPW/SplashNews

Geçen seferden bu yana yedi ay geçerken Natalia Boyacı ve Charlie Heaton birlikte görüldü, hayranlar yardım edemedi ama acaba yabancı şeyler ikili kendi yollarına gitmişti. Öyle değil! 27 yaşındaki Natalia ve başrol oyuncusu 28 yaşındaki Charlie, 10 Ocak Salı günü New York’ta bir randevu gecesi için SoHo’da bir araya gelirken görüldü. resimlerde yapabilirsiniz BURAYA BAKIN Günlük mail, Netflix mega hitinde Nancy Wheeler’ı oynayan aktris, soğuk gezi için siyah pantolon ve spor ayakkabılarla eşleştirilmiş büyük beden hayvan desenli bir ceketi salladı. Kumral saçlarını geriye doğru toplamış ve ince bir atkı ile aksesuar yapmıştı.

Natalia Dyer ve Charlie Heaton
Natalia ve Charlie bir önceki gezide (SPW/SplashNews)

Jonathan Byers’ı oynayan Charlie, uyumlu ayakkabılarla şık, uzun siyah bir trençkot giymişti. İkisi de ellerinde sigarayla görüldü. 2016’nın başından beri birlikte olan çift, 2 Haziran 2022’de Mexico City’de Stranger Fest’e gittikleri yazdan beri ortalıkta görünmüyor. Yabancı Şeyler 4 Mayıs ayında İspanya’da.

Birbirleriyle her zamanki gibi rahat görünen çiftin fotoğrafları, ayrılık dedikodularını yalanlamaya yetti. Ancak kariyerlerinin halka açık doğasına rağmen, ilişkileri hakkında asla özel olmaktan başka bir şey olmadılar. Natalia cilveli bir tavırla, “O iyi sanırım,” dedi. ABD Haftalık 2018’de. “Sahnelerimizi çok fazla karıştırmıyor! Hayır, o harika. Kadrodaki herkes gibi yetenekli. Hepsi süper, sadece birlikte çalışmak harika.”

Bir yıl sonra, 2019’da, çarpıcı oyuncu bazen karakter ve gerçeklik arasındaki çizgilerin bulanıklaştığını itiraf etti. “Onların anları ve bu şeyleri olmasını istiyoruz, ama bence bazen kafamız karışıyor ve kendimizle karakterler arasında gibi oluyoruz” dedi. İNSANLAR Şimdi zamanında.

Natalia Dyer ve Charlie Heaton
Mayıs 2022’de Natalia ve Charlie. (Atilano Garcia/SOPA Images/Shutterstock)

Charlie’ye gelince, aynı kariyere sahip olmanın birbirlerini desteklemelerine yardımcı olduğunu kabul etti. “Evet, çünkü strese girdiğin zamanlar oluyor,” dedi. V Adam 2019 yılının Şubat ayında. Partnerinizle duvarları yıkabilirsiniz. Aynı sektörde çalıştığımız ve benzer gidişatlara sahip olduğumuz için, bunu birlikte yaşadık.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/11/natalia-dyer-charlie-heaton-first-photos-7-months/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir