Natalia Bryant’ın Dalgalı Mavi Elbisesi Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz Düğünü – Hollywood Life


Natalia Bryant, Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz’in Palm Beach’teki düğünü için dalgalı turkuaz elbisesiyle kesinlikle büyüleyici görünüyordu.

Natalya Bryant nereye giderse gitsin her zaman bir açıklama yapar ve yaptığı tam olarak bu Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz’in 9 Nisan’da Flordia, Palm Beach’te düğün. Vanessa ve Kobe Bryant Bu vesileyle ipeksi turkuaz eski bir Roberto Cavalli elbisesi içinde katledildi.

Natalia, kıyafetinin iki fotoğrafını paylaştı, “Bu hafta sonu, tanıdığım en tatlı iki insanın aşkını kutlarken harika zaman geçirdim. Nicola ve Brooklyn, beni kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim. İkiniz inanılmaz seviliyorsunuz. Tebrikler @nicolaannepeltz @brooklynbeckham.”

Natalia’nın yular elbisesi, korsajı beli sıkarken bol dekolteyi ortaya çıkaran derin bir V yakaya sahipti. Elbisenin geri kalanı dökümlü bir eteğin içine aktı ve ten rengi askılı sandaletler ve kristal süslemeli bir debriyaj ile aksesuar yaptı.

Gösterişine gelince, Natalie uzun saçlarını arkaya atmış ve omzunun üzerinden dökülen şık bir örgüyle ortadan ikiye ayırmıştı. Dumanlı bir göz, hacimli kirpikler ve parlak çıplak bir dudak, görünümünü birbirine bağladı.

Bu arada, düğünden önceki gece Natalia muhteşem bir elbise daha giydi. Üzerinde havalı, renkli bir çiçek deseni olan şeffaf, parlak pembe çiçekli bir elbise giydi. Uzun kollu balıkçı yaka elbise, beli dökümlü bir kemerle sıkıştırılırken, dar korsajda göz kamaştırıcı detaylara sahipti.

Natalia’nın eteğinin geri kalanı pilili bir maksi içine aktı ve süper yüksek, kaygan arka düz at kuyruğu, boğucu dumanlı göz farı, uzun kirpikler ve çıplak bir dudak ile aksesuarlandırdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/11/natalia-bryant-plunging-blue-gown-brooklyn-beckham-nicola-peltz-wedding-photos/

Yorum yapın