Nasıl 20 Kilo Verdi? 3 Haftada – Hollywood Life


Jay Firavun


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Jay Firavun 20 kilo verdi. yeni yıla başlamak için. Eski Cumartesi gecesi canlı 35 yaşındaki oyuncu açıklamayı 21 Ocak’ta yaptı. cıvıldamak “Son 3 haftada tamamen kasıtlı olarak yaklaşık 20 kilo verdim. … Bir ders vermeliyim.”

Tweet’i, hayranlarının ve diğer ünlülerin bunu nasıl yaptığını merak eden yanıtlarıyla anında sular altında kaldı, bu yüzden hızlı bir şekilde yanıt verdi. “Kontrollü diyet ve haftada 6 kez 12. seviyede 6-8 mil koşma” diye yazdı. “Kızartma sonrası et gibi ağırlık düştü.”

Jay Pharoah 20 kilo verdi.  Ocak 2023'te açıkladı
Jay Pharoah 20 kilo verdi. Ocak 2023’te (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Bu, aktör ve komedyenin yaşam tarzı değişikliği yoluyla ilk kez kilo vermesi değil. 2020’de 25 kilo verdi ve oraya ulaşmak için neler yaptığını bir röportajda anlattı. Erkek Sağlığı. “Karantinanın herkesin biraz gevşemesine izin verdiği bir sır değil. Pandemide çok kızarmış yemek yedim ve biraz kilo aldım. Şimdi, kendi spor salonu sistemimi kurduğum için ve meyve suyu sıktığım için teşekkürler, 25 pound düşürdüm, ”diye açıkladı.

Haftada beş kez spor salonunda çalıştı ve meyve sıkacağı sayesinde kilo vermesine yardımcı olmak için her türlü meyve suyunu içti. Yayına göre, lezzetli karışımlar yapmak için karpuz, greyfurt, zencefil, pancar, elma, limon ve limonların suyunu sıktı. Ancak, gerçekliğini korudu ve yüzde 100 temiz olmadığını itiraf etti.

“İki haftada bir kopya günüm var. Kendimi şımartacağım, güzel bir burger yiyeceğim ve biraz patates kızartması alacağım, ancak daha sonra tekrar yoluma devam edeceğimden emin olun, ”diye açıkladı. “Bu bir devremülk. Biz buradayken keyfini çıkarın ama burada kalmayacağız.”

Jay Firavun
Jay Pharoah 25 lbs kaybetti. 2020’de (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Jay, sadece diyetiyle değil, hayatının her alanında bunu gerçek tutuyor. Yaptığı işlerle tanınan komedyen barack obama, Kanye Batı, Will Smith izlenimler, sol Cumartesi gecesi canlı 2016’da şovda altı yıl geçirdikten sonra ve ayrılma kararının takdir edilmediğini hissettiği gerçeğinden ilham aldığını iddia etti. Hot 97’s ile Nisan 2017’de yaptığı bir röportajda “Takdir edildiğin yere gidiyorsun” dedi. sabah ebro Radyo şovu. “Kadroda ‘Çok yeteneklisin ve çok yeteneklisin’ gibi şeyler söyleyen birden fazla kişi varsa. Seni kullanmıyorlar ve bu haksızlık ve bizi kötü hissettiriyor.’”

Jay, popüler NBC dizisinden ayrıldığından beri programını meşgul etti. Sadece 2022’de, aşağıdakiler gibi popüler çizgi filmlerde birkaç seslendirme rolü üstlendi: Simpsonlar ve Amerikalı baba!. Ocak 2023 itibarıyla yaklaşan dört projesi var. imdb.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/23/jay-pharoah-weight-loss-transformation-how-lost-20-lbs-3-weeks/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir