NASCAR’dan Bubba Wallace, Kyle Larson ile Tartışmasının Ardından Askıya Alındı


O’Donnell ayrıca, NASCAR yetkililerinin Wallace’ı askıya alma kararına varmadan önce verileri incelediklerini ve olayın çeşitli açılarını incelediklerini belirterek, “tarihsel olarak sürücüleri askıya almamız çok ender bir durumdu, bu yüzden bu eylemi hafife almıyoruz. “

Wallace’ın uzaklaştırılması, onu 24 Ekim’de Homestead-Miami Speedway’de Dixie Vodka 400’ün dışında oturmaya zorlayacak. Sadece bir ay önce Wallace, Kanas Speedway’deki Hollywood Casino 400’deki zaferiyle birden fazla Cup Series yarışını kazanan ilk Siyah sürücü oldu. .

Eski NASCAR şampiyonu Joey LoganoAynı zamanda Las Vegas yarışında da yarışan kişi, Wallace’ın pistteki tartışmadan bu yana yaptığı hareketlere de ağırlık verdi ve “Milleme bu şekilde tamam değil” dedi.

“Herkes bunun ne kadar kötü olabileceğinin farkında mı bilmiyorum” dedi. To Sabah Sürüşü SiriusXM NASCAR Radyosunda. “Bu, Kyle Larson’ın kariyerinin sonu olabilirdi. Benim için söz konusu olan buydu. Ya da hayatı.”

E! Haber, askıya alma hakkında yorum yapmak için Wallace’ın temsilcisine ulaştı, ancak geri dönüş olmadı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351052/nascar-s-bubba-wallace-suspended-after-crash-and-heated-altercation-with-kyle-larson?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir