Naomi Watts Yüzük Taktı, Billy Crudup Nişan Spekülasyonunu Ateşledi – Hollywood Life


Naomi Watts


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Christopher Peterson / SplashNews.

Kartlarda düğün çanları var mı? Naomi Watts Ve Billy Crudup?? çarpıcı iyi geceler anne 54 yaşındaki aktris, 27 Nisan Perşembe günü sol elinde elmasa benzeyen bir yüzükle New York’ta yürürken görüldü. Fotoğrafçılara gülümsedi ve siyah süveterinin ve beyaz düğmeli gömleğinin üzerine ten rengi büyük beden bir ceket giyerken şık görünüyordu. bu Mulholland Drive katmanlı kolyeler, seksi kedi gözü güneş gözlükleri ve gezi için platform ayakkabılarla güzellik aksesuarı. Uzun süredir erkek arkadaşı olan aktör Billy Crudup hiçbir yerde görülmezken, beyaz altın pırlanta yüzük söylenti değirmenini aşırı hızlandırdı – 2017’den beri yaklaşık altı yıldır çıkıyorlar. HollywoodYaşamı her iki oyuncunun temsilcilerine ulaştı, ancak henüz bir yanıt almadı.

Naomi Watts
Naomi Watts, 27 Nisan 2023’te NYC’de sol yüzük parmağında bir elmas yüzüğü sallarken görüldü. (Christopher Peterson / SplashNews.)

Daha da iyisi, Oscar adaylığı olan aktris, göründüğü gibi maytapların parlamasını engelleyemedi. Bugün Gösteri Perşembe günü. Aşağıda görebileceğiniz bir klipte, Hoda Kotb şaka yollu, kameralar markiz kesim elması yakınlaştırırken gözünün “acıdığından” şikayet etti. “Buradaki bir halkadan büyük bir parıltı geliyor gibi… Birden aklıma geldi. Çok güzel,” dedi. “Hoda nişanlı mısın diye soruyor” Savannah Guthrie araya girdi. “Ah, beyin sisi,” oldu Naomi’nin kaçamaklı yanıtı.

Naomi’nin nişanı, eski sevgilisinden bir haftadan kısa bir süre sonra geliyor. Liev Schreiber55 kız arkadaşıyla bir çocuğu ağırladığını açıkladı Taylor Nielsen31. Ray Donovan aktör ve Yıkım yıldız iki çocuğu paylaşıyor, İskender ‘Saşa’ 16 ve, Kai14 ve son derece arkadaş canlısı eş-ebeveynlik ilişkileriyle tanınırlar.

2016’da ayrıldıktan sonra Naomi, Billy ile Netflix drama dizilerinin setinde buluşmaya devam etti. Çingene, 2017’de çıkış yaptı. DL’deki ilişkilerini sürdürdüler, ancak sonunda, ilk kez çıkmaya başlamalarından yaklaşık beş yıl sonra, 2022’de SAG Ödülleri’nde kırmızı halı çıkışlarını yaptılar.

Naomi Watt yüzüğü
Christopher Peterson / Sıçrama Haberleri.

Mayıs 2018’de Billy, çiftin neden ilişkilerini gizli tuttuğuna dair bazı bilgiler paylaştı. “Kişisel hayatım hakkında herkesin önünde şu ya da bu şekilde yorum yapmamaya çalışıyorum” dedi. Bu gece eğlence o zaman. “Eğer sürekli onları başka biri olduğuma inandırmaya çalışıyorsam, insanların benim hakkımda çok fazla şey bilmesinin bir avantajını görmüyorum.”

Naomi’nin nihayet herkesin önünde atılgan aktör için bir sevgi ifadesi kullanması Temmuz 2022’ydi. “Doğum günün kutlu olsun aşkım” notunu düştü. tatlı özçekim çiftin instagram hesabı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/27/naomi-watts-ring-billy-crudup-engagement-speculation-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir