Naomi Watts, Erkek Arkadaşı Billy Crudup’ın Doğum Gününü Nadir Bir Fotoğrafla Kutladı


Naomi Watt ve Billy Crudup aşklarını Paris’e götürdüler.

Oscar adayı oyuncu, çiftin nadir görülen bir fotoğrafını yayınladı. Instagram 8 Temmuz’da Billy’nin 54. doğum gününü kutlamak için. 53 yaşındaki Naomi, Louvre Müzesi’nin dışında ikisinin bir özçekimini paylaştı.

“Doğum günün kutlu olsun aşkım” En Yüksek Ses Aktris, gönderiye bir öpücük dudakları emojisi ekleyerek bir açıklama yaptı.

Yorumlar bölümünde, çift dahil olmak üzere birçok ünlüden iyi dilekler aldı. Chelsea İşleyici, Julianne Moore, Naomi Campbell ve Gül Byrne.

Naomi ayrıca Instagram Stories’de Fransa’nın başkentine yaptıkları geziden müzenin karşısındaki restoranda çekilmiş bir öğle yemeği fotoğrafı, bir kabare gösterisi izledikleri Crazy Horse Paris salonunun bir görüntüsü ve bir fotoğraf da dahil olmak üzere daha fazla fotoğraf paylaştı. Parıldayan ışıklarla Eyfel Kulesi’nin fotoğrafı.

“Gece yarısı” yazdı. “Biz balkabağıyız.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337320/naomi-watts-celebrates-boyfriend-billy-crudup-s-birthday-with-rare-selfie?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir