Naomi Osaka’nın Tatil Hediye Rehberi Bir Grand Slam


Naomi Osaka ile onun seçkilerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için röportaj yaptık. Gösterilen ürünlerden bazıları kendi ürün grubundan veya onaylaması için kendisine ödeme yapılan bir markadan. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Naomi Osaka birçok şeyle tanınır: tenis kortunda bir güç olarak sportmenliği, bir akıl sağlığı savunucusu olarak ilham verici samimiyeti ve bir hayırsever aktivist olarak merhameti. Bu (kapsamlı olmayan) listeye bir öğe daha eklemek istiyoruz: şampiyon tatil hediyecisi.

İtibaren derin doku perküsyon masajı aktif yaşam tarzlarının olmazsa olmazlarından lüks kokulu voluspa mumları Bankayı kırmayacak, tenis yıldızının hediye önerileri, bu tatil alışveriş sezonunda aslara hizmet etmenize yardımcı olacak. Naomi için tatiller, sıcak anılar yaratmak için mükemmel bir zaman. “Tatilleri seviyorum çünkü yoğun programıma ara vermek ve arkadaşlarım ve ailemle kaliteli zaman geçirmek için harika bir zaman. Sevdiklerimle evde her zaman kaliteli zaman geçirmeye değer veriyorum.”

Arkadaşlara, aileye ve aşka olan bu odaklanma, Naomi’nin amaçlı, pratik ve anlamlı hediye fikirlerini içeren aşağıdaki tatil seçimlerine yansıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1353899/naomi-osaka-s-holiday-picks-will-make-you-the-grand-slam-champion-of-gift-giving?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir