Naomi Campbell’ın Yattaki Dalma Mayosu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Naomi Campbell


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Naomi Campbell her zaman kıyafetlerinde kendini belli eder ve Bodrum’da tatildeyken yaptığı da tam olarak budur. 52 yaşındaki oyuncu, yattayken dalgalı desenli tek parça mayosunu sallayınca muhteşem vücudunu sergiledi. burada görebilirsiniz.

Naomi Campbell
Naomi Campbell. (Sıçrama Haberleri)

Naomi’nin tek parçası, göğüs altında geniş bir dekolteyi ortaya çıkaran bir anahtar deliği oyuğuna sahip dalgalı bir V yakaya sahipti. Göğüs oldukça soluk pembe iken tek parça bir spagetti boyundan bağlamalı. Mayonun alt yarısı beyaz tığ detaylı mavi çiçek baskıydı. Görünümünü altın kolyeler, turkuaz güneş gözlükleri ve büyük yeşil çiçekli bir başlık ile süsledi.

Naomi son zamanlarda kıyafetleriyle dikkat çekiyor ve moda haftası için Paris’teydi. Naomi, AMI Paris sunumuna tepeden tırnağa pastel sarı bir kıyafetle katıldığında muhteşem görünüyordu. Dar paçalı, bedene oturan, pilili bir pantolonun içine tıkıştırdığı büyük boy düğmeli bir gömleği salladı. Siyah rugan sivri burunlu pompalar ve büyük boy siyah güneş gözlükleriyle görünümünü tamamladı.

Bu arada, bundan birkaç gün önce Naomi, uyumlu mor ve gümüş iki parçalı bir seti sallayarak Louis Vuitton gösterisine katıldı. Tamamen açık bıraktığı, çıplak göğsünü ortaya çıkaran bol, kısa kollu düğmeli bir gömleği salladı.

Büyük beden bluzu, eşleşen yüksek belli bol pantolonla şekillendirdi. Birkaç altın kolye ve mor güneş gözlüğü, havalı yaz görünümünü tamamladı.

Ertesi gün yine başka bir takım elbise giydiğinde Dior Homme gösterisine katıldı. Bu sefer, pembe düğmeli gömleğini ortaya çıkarmak için açık bırakılan bol bir blazer içeren koyu gri iki parçalı bir giydi. Bluzu bir kemerle beli sıkan yüksek belli bir pantolonun içine soktu. Büyük yuvarlak güneş gözlükleri, pembe bir çanta ve sivri burunlu topuklu ayakkabılar görünümünü tamamlıyordu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/naomi-campbell-plunging-swimsuit-yacht-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir