Nancy Meyers’in 130 Milyon Dolarlık Netflix Filmi Bütçe Sorunları Nedeniyle Kapatıldı


Bir şey vermeli.

Beğenilen romantik komedi film yapımcısının üzerinden bir yıldan az bir süre geçti Nancy Meyers Netflix ile isimsiz bir topluluk komedisi yazmak ve yönetmek için bir anlaşma yaptığını cilveli bir şekilde doğruladı, yayıncının merakla beklenen projeyi rafa kaldırdığı bildirildi.

Hollywood Muhabiri, duruma yakın kaynaklara atıfta bulunarak, yayın hizmeti ile film yönetmeninin filmin bütçesi konusunda anlaşmaya varamadığını bildirdi. Çalışmaları arasında Nancy olsa da Gelinin babası, Ebeveyn Tuzağı, Bir şey vermeli Ve Tatil– en az 150 milyon dolarlık bir bütçe hedefledi, Netflix’in maksimum 130 milyon dolar belirlediği bildirildi.

Romantik komedi, halihazırda geçici olarak eklenmiş büyük bir yıldız gücüne sahipti: Scarlett Johansson, Owen Wilson, Penelope Cruz Ve Michael Fassbender. Yayına göre hikaye, aşık olan ve ayrılıklarının ardından yeni bir proje için yeniden bir araya gelen film yapımcısı bir çiftin etrafında dönecekti.

Nancy’nin en son rom-com’undaki güncelleme, başrolde oynadığı 2015 komedi-draması The Intern’i yazıp yönettiği son uzun metrajlı filminin vizyona girmesinden yaklaşık sekiz yıl sonra geldi. anne Hathaway Ve Robert De Niro.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368152/nancy-meyers-dollar130-million-netflix-movie-shut-down-over-budget-issues?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir