Nadir Video – Hollywood Life


Nadir Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Victoria Beckham az önce yaptı baharat Kızlar Stans yeniden bir araya gelmek için daha da susadı! Über ünlü kız grubunda Posh Spice olarak bilinen İngiliz bomba, eşinin paylaştığı nadir bir klipte en büyük hitlerinden birini söylerken görüldü. David Beckham! Futbol ikonu 23 Temmuz Cumartesi günü Instagram hesabından videoyu “Bir ve tek Posh Spice ile Karaoke gecesi” başlığıyla paylaştı. Karşılığında Victoria, “Yalnızca senin için David. X”

Her zamanki gibi şık bir siyah topluluğu sallayan dört çocuk annesi, 1997’nin “Stop” şarkısını söylemek için arkadaşlarının önünde saçlarını açarken sofistike ve zarif görünüyordu. Victoria, sanki grup arkadaşlarıyla sahnedeymiş gibi, gösteriye biraz koreografi eklemek için kalçalarını salladı ve ellerini salladı. Mel B (Korkunç Baharat), Melanie C (Sportif Baharat), Emma Bunton (Bebek Baharatı) ve Geri Halliwell (Zencefil baharatı).

Video, Spice Girls’ün takipçilerinin daha fazlası için yaygara koparacağından emin, çünkü yakın tarihli bir rapor, kibosh’u gruptan yeni bir hareketli filme ve söylentilere göre yeniden bir araya getirdi. Victoria’nın katılmamayı tercih ettiği 2019 Spice World turundan sonra grubun başka bir tur üzerinde çalıştığı ancak “Covid’in ivmeyi öldürdüğü” bildirildi. Güneş. Bir kaynak turun çıkışına “Şimdi tekrar yapıldı” dedi. “Gündemde hiçbir şey yok ve kendi işlerine odaklanıyorlar.”

Nadir Video – Hollywood Life
Victoria Beckham (ortada), 2019’da Spice Girls’ün diğer üyelerine bir turda katılmadı. (Shutterstock)

Spice Girls 2018’de ilk kez bir araya geldiğinde Victoria, yeniden bir araya gelmemek için gerekçesini paylaştı. Gelecekteki kendine yazdığı bir mektupta, “Şarkı söylemek ve dans etmek senin için eğlenceliyken, senin tutkun değildi” diye yazdı. İngiliz Vogue’u. “O gün, kendi hayallerinizi ortaya çıkarma arayışınıza başladınız. Spice Girl olmaktan uzaklaşmanın zamanı geldi” diye ekledi. “İlk kez kendi başına dışarı çıkıyordun ve bu korkunçtu. Sizi tanımlayan bir bölümü kapatmak korkutucuydu.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/24/victoria-beckham-spice-girls-karaoke-rare-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir