Nadir Fotoğraflar – Hollywood Life


Jake Gyllenhaal Jeanne Cadieu


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: BrosNYC / BACKGRID

Jake Gyllenhaal41 ve kız arkadaşı Jeanne Cadieu, 26, Şükran Günü tatili öncesinde nadir görülen bir halka açık gezi sırasında fotoğrafçılar tarafından el ele yakalandı! resimlerde, Gece gezgini star, asimetrik fermuarlı ve altında kamuflajlı kapüşonlu şık siyah deri bir ceket giymiş ve kendini beğenmiş görünüyordu. 23 Kasım Çarşamba günü Jeanne ile Manhattan’ın modaya uygun SoHo semtinde ilerlerken kot pantolon giydi ve güneş gözlükleri ve beyaz spor ayakkabılarla aksesuarlar taktı.

Jake Gyllenhaal ve Jeanne Cadieu
Jake Gyllenhaal ve Jeanne Cadieu, 23 Kasım 2022’de NYC’de alışverişe gidiyor. (BrosNYC / BACKGRID)

Model kız arkadaşı, Jake’in gündelik havasını uzun, kahverengi bir deri ceket ve manşetleri katlanmış kot tulum gibi görünen bir şeyle eşleştiriyordu. Ayrıca kahverengi bir çanta taşıyordu ve güneş gözlükleri, kahverengi ayakkabılar ve rahat görünümlü lacivert bir kapüşonlu ile aksesuarlanmıştı. Jeanne, Şükran Günü’nden sadece bir gün önce şehir merkezindeki alışveriş gezisi için saçlarını açık bıraktı ve minimal makyaj yaptı.

Jake ve Jeanne, toplum içinde nadiren birlikte görülmelerine rağmen, ilk olarak 2018’de aşk söylentilerini ateşlemeye başladılar, bu yüzden yeni bir öğe değiller. Sonunda galasında kırmızı halı çıkışlarını yaptılar. Kayıp Kız Eylül 2021’de. Ve geçen yıl, şok sporu yaptığında Howard Stern konuyu açtı, Zodyak aktör, ilişkinin ciddi olduğunu belirtiyor gibiydi. Jake, Ekim 2021’de Howard’a “Tek istediğim iyi bir koca ve baba olmak… Gerçekten istediğim bu,” dedi. E! Haberler. “Kariyerimde kendimi rahat hissettiğim pek çok şeyi yerine getirdiğime göre, bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bunu daha önce söyleyebilir miydim bilmiyorum.”

Jake Gyllenhaal ve Jeanne Cadieu
Jake Gyllenhaal ve Jeanne Cadieu, 23 Kasım 2022’de SoHo semtinde nadir bir gezide görülüyor. (BrosNYC / BACKGRID)

Sadece aylar sonra daha da ileri giderek, muhteşem modeli “aile” olarak adlandırdı ve onun “desteği” için fışkırdı. Jake, “Birçok yönden biz bir aileyiz” dedi. Esquire Şubat ayı dergisi. “Sevgi ve destek dolu bir ilişki içindeyim. Kendimi çok rahat hissediyorum.”

Çifte yakın bir kaynak, 2021’de bize, radarın altından uçmuş olsalar da ikilinin “sevgili bir çift” olduğunu söyledi. İçeriden biri, “Jake, Jeanne ile olan ilişkisini medyanın ilgi odağı dışında tutmayı bir noktaya getirdi” dedi. HollywoodYaşamı MÜNHASIRAN. “Jeanne’den önce, Jake’in epeydir ciddi bir ilişkisi olmamıştı ama Jeanne onu mutlu ediyor ve aralarında harika bir kimya var.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/23/jake-gyllenhaal-jeanne-cadieu-hold-hands-nyc-rare-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir